KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
Özgenç: Devlet, ‘Milli Piyango kumardır, haramdır’ diyor, hem de oynatıyor - X
Özgenç: Devlet, ‘Milli Piyango kumardır, haramdır’ diyor, hem de oynatıyor

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti, hem ‘Milli Piyango kumardır, haramdır’ diyor, hem de oynatıyor. Bu nasıl bir iştir.” dedi.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç’in  Gazeteci Hasan Karakaya’a Taziye Mesajı - X
KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç’in Gazeteci Hasan Karakaya’a Taziye Mesajı

Yeni Akit gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Türk basınının duayen ismi usta gazeteci Hasan Karakaya'nın ani vefatı nedeniyle bir başsağlığı mesajı yayımladı. Mesajda şu görüşlere yer verildi:

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: YENİ HÜKÜMET TÜRKİYE’YE ALTIN BİR DÖNEM YAŞATMALI - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: YENİ HÜKÜMET TÜRKİYE’YE ALTIN BİR DÖNEM YAŞATMALI

25 Kasım 2015- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan 64. Hükümetin ve yeni kabinenin ülkemize hayırlı olması dileğinde bulundu. Özgenç, “1 Kasım seçimleri tamamlandığına ve yeni Hükümet kurulduğuna göre, Türkiye artık gerçek gündemine dönmelidir” dedi.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: SEÇİM KAZANAMAYAN LİDERLER İSTİFA ETMELİ - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: SEÇİM KAZANAMAYAN LİDERLER İSTİFA ETMELİ

03.11.2015- SEÇİMİ KAYBEDEN LİDERLER ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERE BAKMAMALI! Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, 1 Kasım seçimlerini kaybeden siyasi parti liderlerinin Avrupa'da olduğu gibi istifa etmesi gerekir. Seçim kazanamayan partilerde revizyon şart. Aynı liderle seçim kazanılamadığına göre yanlışta ısrar etmenin bir mantığı var mı? Seçildiklerinden buyana üst üste 11 seçim kaybeden muhalefet liderleri hala koltuklarında oturacaklar mı?

Haberin Devamı

KOBİDER: Türkiye istikrarı tercih etti - X
KOBİDER: Türkiye istikrarı tercih etti

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, seçmen, ülkenin istikrarı ve geleceği için AK Parti’ye % 50 civarında Oy vererek tek başına iktidar olmasını sağladı. Ülkemize ve aziz milletimize hayırlı olsun.

Haberin Devamı

ÖZGENÇ: Seçmen istikrarı tercih etmeli - X
ÖZGENÇ: Seçmen istikrarı tercih etmeli

31.10.2015 - Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye 1 gün sonra sandığa gidiyor. Halkın ekseri çoğunluğunun ortak kanaati bu seçimin çok önemli, hatta hayati olduğu. Bütün partiler ve hatta ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan halkı seçimlere katılmaya davet ediyor. Kuvvetle muhtemeldir ki, seçimlere ciddi bir katılım olacak, olmalı da.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: - X
KOBİDER Başkanı Özgenç:

20.09.2015- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç: "Teröre tepki olarak yapılan organizasyonlar olması gereken ama geç kalınmış eylemlerdir. Bunlar gecikmiş organizasyonlardır"

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç, Türk Ekonomisini Değerlendirdi - X
KOBİDER Başkanı Özgenç, Türk Ekonomisini Değerlendirdi

11.09.2015- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye ekonomisine yönelik iyimser bir veri açıklandı. Büyüme yönelik endişelerin arttığı bir dönemde, TÜİK, ikinci çeyrek büyüme rakamlarını açıkladı. GSYH, ikinci çeyrekte yüzde 3,8 büyüdü. Oysa beklentiler büyümenin yüzde 3,45 olması yönündeydi. Türkiye ekonomisi, tüm dünyadaki zorlu koşullara rağmen büyümesini sürdürmesi 2015 ikinci çeyrekte, son beş çeyreğin en iyi büyüme rakamına da ulaşılması ülke adına sevindiricidir. 1 Kasım seçimlerinin ardından mevcut tablonun daha da iyiye gideceğine inanıyoruz.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ:  Seçim hükümeti hayırlı olsun - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: Seçim hükümeti hayırlı olsun

29 Ağustos 2015- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Başbakan Ahmet Davutoğlu Başkanlığında geçici seçim hükümeti kurulması ile iki ayı aşkın yaşanan belirsizliğin kalkmasına vesile olacaktır.

Haberin Devamı

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’a başarılar diler, Necdet Özel’e teşekkür ederiz - X
Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’a başarılar diler, Necdet Özel’e teşekkür ederiz

19 Ağustos 2015- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türk Silahlı Kuvvetlerinin 29'ncu Genelkurmay Başkanı Akar , Genelkurmay Başkanlığı'nda düzenlenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı devir teslim töreninde görevi 28′nci Genelkurmay Başkanı Özel'den devraldı.

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği
KOBİDER ile Secretcv.com İnsan Kaynakları Sitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, tüm üyelerimize çok özel bir kampanya sunuyoruz.

Yapılan anlaşmaya göre Secretcv.com’daki tüm ilan üyelik paketlerini size özel fiyatlarla alabilirsiniz.


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
KOSGEB’den onay alan KOBİ’lere kredi imkanı Deniz’de.

ÇAĞLAYAN ŞUBESİ: 

Ender GÜRAL

Şube Müdürü

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:58/A Kağıthane/İSTANBUL
Direkt No: (0212) 233 33 81 Olimpa AVM Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesi olmuş ve İstanbul Altın Borsası'ndaki işlem hacmi hızla büyümüştür. Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş, İstanbul Altın Borsası 'ndaki işlem hacmini hızla yükseltmiş olup, daima ilk %10 içinde yer almaktadır. Firmamız Türkiye 'deki ilk ve tek ISO 9001 belgeli döviz bürosu olmanın haklı gururunu duymaktadır. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler Hazır web sitesi denilince ilk akla basit bir dizayn ile tasarlanmış, altyapısı güçsüz, arama sonuçlarında görüntülenemeyen düşük fiyatlarda web siteleri gelir. Çizgi web tasarım olarak bu alışılagelmiş düzeni ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi tasarımı tamamen profesyonelce hazırlanmış olup, özel tasarım bir web sitesi ile arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. kobider

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com