KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
KOBİDER: Yanlış söylem,yanlış zaman - X
KOBİDER: Yanlış söylem,yanlış zaman

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, AYM Başkanı Haşim Kılıç’ın hükümete yönelik büyük tepki çeken konuşması ülke meselelerinden ziyade bazı kesimlerin hukukunu savunan manifesto niteliğinde olmasını doğrusu yadırgadık. Anayasa Mahkemesi’nin 52. Kuruluş Yıl Dönümü töreninde ev sahibi Başkan Haşim Kılıç’ın devletin en seçkin konuklarına karşı siyasi argümanlar ile donatılmış adeta manifesto şeklindeki çıkışı sempatik, güler yüzlü, mütevazı ve demokrat kişiliği ile tanınan kıymetli şahsiyete yakıştıramadık.

Haberin Devamı

KOBİDER: Taksim devlete meydan okuma yeri değildir - X
KOBİDER: Taksim devlete meydan okuma yeri değildir

KOBİDER: 1 Mayıs Taksim değildir. Küçük ve Orta Büyüklükteki işletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, 1 Mayıs'ın Taksim'de kutlanmasındaki ısrarın arkasındaki esas gaye başkadır. 1 Mayıs'ın Taksim'de kutlanmak istenmesi halkın hakkını gasp etmek demektir. Hangi anlamsız şartlar ileri sürülürse sürülsün, bazı işçi sendikalarının ille de Taksim’de 1 Mayıs’ı kutlamak istemesine kesinlikle müsade edilmemeli keza bu girişimin iyi niyetli bir yaklaşım olmadığı görülüyor. Alternatif yerler varken ille de Taksim demek maksatlıdır.

Haberin Devamı

İBB neden şikayetleri dikkate almıyor..  - X
İBB neden şikayetleri dikkate almıyor..

İBB yetkilileri pek çok şikayeti dikkate almıyor sadece kendi bildiği doğrular var onları yapıyor. Soruyoruz vatandaş onlar için hiçbir şey ifade etmiyor mu?

Haberin Devamı

İstanbul Valisi Hüseyin Avni MUTLU’yu Makamında Ziyaret Ettik - X
İstanbul Valisi Hüseyin Avni MUTLU’yu Makamında Ziyaret Ettik

03-04.2014- KOBİDER olarak İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni MUTLU'yu makamında ziyaret ettik. Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler derneği olarak yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni MUTLU'ya makamında iade-i ziyarette bulunduk.

Haberin Devamı

KOBİDER: Halk tavrını istikrardan yana kullandı - X
KOBİDER: Halk tavrını istikrardan yana kullandı

31 Mart 2014- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde milletin istikrardan yana tavır koyduğunu belirtti.

Haberin Devamı

KOBİDER: Trabzon’a demiryolu ne zaman gelecek? - X
KOBİDER: Trabzon’a demiryolu ne zaman gelecek?

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, Başbakan Erdoğan geçen hafta sonu Erzurum'a hızlı tren müjdesi vererek "Hızlı tren Erzurum'a geliyor. Hızlı trenin İstanbul'a gelmesiyle modern bir yaşama kavuşacaksınız" dedi. Dünde Ankara-Eskişehir yüksek hızlı tren hattının 2009'da işletmeye alındığından ve Türkiye'yi, Ankara'yla birlikte dünyada yüksek hızlı tren işletmecisi ülkeler ligine yükselttiklerini belirterek, "Yunus Emre ile Hacı Bayram'ı yüksek hızlı trenle buluşturduk" dedi. Halkımızda bu gelişmelerden fevkalade memnuniyet duymaktadır. Fakat Türkiye'deki Yüksek Hızlı Tren hatları (inşaat hâlinde ve plan aşamasında olanlar dahil) iller arasında Trabzon-Erzincan Demiryolu Projesinin esamisi dahi okunmamaktadır. "Başlamak, bitirmenin yarısı" derler. Planlı programlı, aklı başında bir başlangıç yapmak gerçekten de bitirmenin yarısıdır. Bu düşünceden hareketle ihalesi ileriki yıllara kalsa da Trabzon-Erzincan Demiryolu Projesinin sembolik olarak rayları döşenip ilk ray kaynağını Başbakanız Recep Tayyip Erdoğan yapmalı. Böylesine büyük ve önemli bir projenin somut adımı atılmalı.

Haberin Devamı

ÖZGENÇ: Çanakkale Ruhunu tüm benliğimizle yaşamalıyız - X
ÖZGENÇ: Çanakkale Ruhunu tüm benliğimizle yaşamalıyız

KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 99.Yıl dönümü ve Şehitleri Anma günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında 18 Mart 1915 Çanakkale Zaferini ”Türk milletinin bağımsızlık ve var olma mücadelesi” olarak gördüğünü belirten Özgenç, Çanakkale Zaferi'nin aynı zamanda vatan topraklarını korumak için şahlanan bir milletin destanı olduğunu belirtti. Özgenç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Haberin Devamı

KOBİDER BAŞKANI ÖZGENǒİN  8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI - X
KOBİDER BAŞKANI ÖZGENǒİN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

08.03.2014 - Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Haberin Devamı

Mevlid-i Şerife Davet - X
Mevlid-i Şerife Davet

01.03.2014- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç'in Ocak ayında hakk´ın rahmetine kavuşan muhterem babası Hacı Saffet Özgenç'in ruhlarının şad olması amacıyla 02 Mart 2014 Pazar günü akşam namazını müteakiben Fatih Camiinde Kurân-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okunacaktır. Üyelerimize , eş, dost, akraba ve sevenlerine duyurulur.

Haberin Devamı

ÖZGENÇ: Yeni Silah Kanunu neden çıkmıyor? - X
ÖZGENÇ: Yeni Silah Kanunu neden çıkmıyor?

21.02.2014- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç: İçişleri Bakanlığınca hazırlanan bakanlar kurulunca 15/6/2009 tarihinde kararlaştırılan "Silah Kanunu Tasarısı" gerekçesiyle birlikte TBMM başkanlığına arz edilmesine rağmen yasa tasarısının nedensiz yere bekletilmesine bir anlam verilememektedir. Zira önceki yasama döneminde hazırlanıp Başbakan Erdoğan’ın imzasıyla meclis başkanlığına sunulan ve iç tüzüğün 77 nci maddesi uyarınca hükümsüz sayılan 1/729 Esas numaralı Silah Kanunu Tasarısı’ nın yenilenmesi bakanlar kurulunca uygun görülmesine rağmen mecliste bekletilmesinin nedeni kamuoyunca bilinmemektedir. Halen alt komisyonda olduğunu bildiğimiz Silah Kanunu Tasarısı’nın burada görüşülüp tasarı ve tekliflerin olgunlaştırılması yönünde daha detaylı ve teknik çalışma yapıldıktan sonra bir an önce TBMM genel kurulu gündemine alınmalı...

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği
KOBİDER ile Secretcv.com İnsan Kaynakları Sitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, tüm üyelerimize çok özel bir kampanya sunuyoruz.

Yapılan anlaşmaya göre Secretcv.com’daki tüm ilan üyelik paketlerini size özel fiyatlarla alabilirsiniz.


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
KOSGEB’den onay alan KOBİ’lere kredi imkanı Deniz’de.

ÇAĞLAYAN ŞUBESİ: 

Ender GÜRAL

Şube Müdürü

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:58/A Kağıthane/İSTANBUL
Direkt No: (0212) 233 33 81 Olimpa AVM Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesi olmuş ve İstanbul Altın Borsası'ndaki işlem hacmi hızla büyümüştür. Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş, İstanbul Altın Borsası 'ndaki işlem hacmini hızla yükseltmiş olup, daima ilk %10 içinde yer almaktadır. Firmamız Türkiye 'deki ilk ve tek ISO 9001 belgeli döviz bürosu olmanın haklı gururunu duymaktadır. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler Hazır web sitesi denilince ilk akla basit bir dizayn ile tasarlanmış, altyapısı güçsüz, arama sonuçlarında görüntülenemeyen düşük fiyatlarda web siteleri gelir. Çizgi web tasarım olarak bu alışılagelmiş düzeni ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi tasarımı tamamen profesyonelce hazırlanmış olup, özel tasarım bir web sitesi ile arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. kobider

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com