KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
“Kobisel Dönüşüm Zirvesi”ne davetlisiniz - X
“Kobisel Dönüşüm Zirvesi”ne davetlisiniz

08-03-2019- Esnaf ve KOBİ’lerin ortaklık kültürünü benimseyebilmeleri için “İşbirliği – Güçbirliği” düşüncesinden hareketle, Türkiye Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank’ın (teşrifleri halinde) katılımlarıyla KOBİDER, Acemweb, Kağıthane Belediyesi ve KOSGEB işbirliğiyle gerçekleştireceğimiz “Kobisel Dönüşüm Zirvesi”ne iştirak etmeniz bizleri güçlü kılacak ve onurlandıracaktır.

Haberin Devamı

  KOBİDER: BDDK bu kaçıncı uygulama, yap-boz ile nereye kadar - X
KOBİDER: BDDK bu kaçıncı uygulama, yap-boz ile nereye kadar

24.02.2019-Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, geçen gün BDDK tarafından kredi kartlarında taksit sınırını ve tüketici kredilerinde vade uzatılması ile ilgili çalışmalar tamamlandığı açıklandı. Yapılan çalışma ile ihtiyaç kredilerinde vade süresi 36 aydan 60 aya çıkarılırken, kredi kartlarına uygulanan taksit sayısı da artırılarak 9 aydan 12 aya yükseltilmesine rağmen Türkiye ekonomisinin en hareketli sektörlerinden olan kuyumculuk mesleğinde üretilen takı ürünlerine taksit yasağının kaldırılmaması ve diğer ürünler gibi vade uygulanmaması kuyum sektörünü mağdur etmektedir. Ayrıca BDDK’nın bu çifte standart uygulaması çok büyük haksızlıktır ve eşitlik ilkesine aykırıdır.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç, KDV iadesinin hızlandırılmasından memnun - X
KOBİDER Başkanı Özgenç, KDV iadesinin hızlandırılmasından memnun

22.02.2019- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Katma Değer Vergisi (KDV) iade ödeme sürecinin hızlandırılmasına ilişkin tebliğin piyasaları fevkalade rahatlatacak müspet bir gelişme olduğunu belirtti.

Haberin Devamı

KOBİDER, ACEMWEB işbirliğiyle KOBİ’leri dijital dönüşüme davet ediyor - X
KOBİDER, ACEMWEB işbirliğiyle KOBİ’leri dijital dönüşüme davet ediyor

13.10.2018- Türkiye genelindeki tüm illeri kapsayan ACEMWEB – KOBİDER iş birliği ile web tasarım kampanyasından sizde geç kalmadan faydalanın.

Haberin Devamı

KOBİDER, Türkiye’deki esnaf ve kobi’ler için konusundan uzman kuruluş olan acemweb ile dijital dönüşüm hareketini başlattı: - X
KOBİDER, Türkiye’deki esnaf ve kobi’ler için konusundan uzman kuruluş olan acemweb ile dijital dönüşüm hareketini başlattı:

08.08.2018- Dijitalleşen dünyada Türkiye’deki KOBİ ve Esnafın en verimli şekilde yerini alması için, KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç ile AceMweb Kurucu Ortağı İpek Ertem KOBİDER – AceMweb iş birliğinin yol haritasını belirledi.

Haberin Devamı

Özgenç: 3. Havalimanı’nın ismi tartışmasız Recep Tayyip Erdoğan olmalı - X
Özgenç: 3. Havalimanı’nın ismi tartışmasız Recep Tayyip Erdoğan olmalı

06.08.2018- KOBİDER Başkanı Özgenç: R.Tayyip Erdoğan ülkemize hizmet yapıyor kıymeti iyi bilinmeli ve üçüncü havalimanına ismi verilmeli.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: Danıştay BBDK’nın taksit garabetine son vermeli - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: Danıştay BBDK’nın taksit garabetine son vermeli

03.08.2018- KOBİDER Başkanı Özgenç’ten BDDK’ya tepki: Bu kaçıncı uygulama? BBDK’nın sık sık uygulama değişikliğine tepki gösteren Özgenç, “Bu kaçıncı uygulama, neredeyse her yıl farklı taslaklar hazırlanarak uygulama değişikliğine gidiliyor. BDDK’nın uygulamaları yap-boz şeklinde olmaya başladı. Kuyumda taksit dönemi başlatıldı daha sonra kaldırıldı, gelen tepkiler üzerine 4 taksit olarak uygulamaya başlatıldı şimdi de kaldırılmak isteniyor.

Haberin Devamı

BDDK’nın bazı sektörlerde kredi kartına taksit sınırlaması eşitliğe aykırs - X
BDDK’nın bazı sektörlerde kredi kartına taksit sınırlaması eşitliğe aykırs

02-08.2018 - KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç: BDDK’nın gıda ve akaryakıt hariç diğer sektörlerde taksit sıfırlaması negatif ayrımcılıktır!

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: Türkiye’nin yeni bir maceraya girme lüksü yoktur! Erdoğan ile yola devam edilmeli - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: Türkiye’nin yeni bir maceraya girme lüksü yoktur! Erdoğan ile yola devam edilmeli

22.06.2018- 24 Haziran’a sayılı günler kala KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç seçimle alakalı değerlendirmelerde bulundu. Gündem başlıklarını değerlendiren Özgenç yaptığı açıklamada 24 Haziran seçimlerinde macera aranmasına gerek olmadığını ve halkın yola Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile devam edeceği gerçeğinin tüm partilerce kabul edilmesinin gerektiğini söyledi.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: Güven ve istikrar için ’Cumhur İttifakı’nı destekliyoruz - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: Güven ve istikrar için ’Cumhur İttifakı’nı destekliyoruz

09.06.2018- KOBİDER Genel Başkanı Özgenç:"Güven ve istikrar için 'Cumhur İttifakı'nı destekliyoruz. Temennimiz bu seçimler ülkemiz, milletimiz için en güzel şekilde güvenin ve istikrarın, güçlü iktidarın, sürekli istikrarın tesis edileceği seçimler olur"

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği
KOBİDER ile Secretcv.com İnsan Kaynakları Sitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, tüm üyelerimize çok özel bir kampanya sunuyoruz.

Yapılan anlaşmaya göre Secretcv.com’daki tüm ilan üyelik paketlerini size özel fiyatlarla alabilirsiniz.


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
KOSGEB’den onay alan KOBİ’lere kredi imkanı Deniz’de.

ÇAĞLAYAN ŞUBESİ: 

Ender GÜRAL

Şube Müdürü

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:58/A Kağıthane/İSTANBUL
Direkt No: (0212) 233 33 81 Olimpa AVM Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesi olmuş ve İstanbul Altın Borsası'ndaki işlem hacmi hızla büyümüştür. Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş, İstanbul Altın Borsası 'ndaki işlem hacmini hızla yükseltmiş olup, daima ilk %10 içinde yer almaktadır. Firmamız Türkiye 'deki ilk ve tek ISO 9001 belgeli döviz bürosu olmanın haklı gururunu duymaktadır. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler Hazır web sitesi denilince ilk akla basit bir dizayn ile tasarlanmış, altyapısı güçsüz, arama sonuçlarında görüntülenemeyen düşük fiyatlarda web siteleri gelir. Çizgi web tasarım olarak bu alışılagelmiş düzeni ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi tasarımı tamamen profesyonelce hazırlanmış olup, özel tasarım bir web sitesi ile arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. kobider

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com