KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
Trabzon demiryolu projesinde ’tık’ yok! - X
Trabzon demiryolu projesinde ’tık’ yok!

02.11.2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, Trabzon-Erzincan demiryolu projesinin hayata geçirilmesi için somut adımlar atılmalı. Doğu Karadeniz bölgesi için büyük önem arz eden bu projenin hala daha güzergah aşamasında kalması haliyle bölge halkını kaygılandırmaktadır.Kaldı ki; Erzincan -Trabzon Demiryolu Projesi hayaldi ama hayalde kalmamalı.

Haberin Devamı

Başbakan Yıldırım’ın ‘esnafa ne yapsak azdır’ sözü, en az kredi kadar esnaf ve KOBİ’lere moral oldu - X
Başbakan Yıldırım’ın ‘esnafa ne yapsak azdır’ sözü, en az kredi kadar esnaf ve KOBİ’lere moral oldu

18.10.2017 KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç, esnaf kredileri için Başbakan Binali Yıldırım'a seslenerek, Krediyi Halkbank verdiğine göre aracıya ne gerek var” “Para karşılığı kefil olan ayrıca kefil istememeli” dedi.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: Vatandaşın kara gün için sakladığı 3-5 tane altını ’yastık altı serveti’ olarak görülmemeli - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: Vatandaşın kara gün için sakladığı 3-5 tane altını ’yastık altı serveti’ olarak görülmemeli

3 Ekim 2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Yastık altında bulunduğu iddia edilen 100 milyar dolarlık altını ekonomiye kazandırmak için ilk adım atıldı. Ancak bu uygulama tutmayacaktır ve bu çalışmadan arzu edilen düzeyde verim alınamayacaktır. Çünkü ‘yastık altı’ diye üç bilezik, iki yüzük bir çift küpenin hesabı yapılıyor.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: Barzani’ye anladığı dilden cevap verilmeli - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: Barzani’ye anladığı dilden cevap verilmeli

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Balkanı Nurettin Özgenç, azar ve nasihat ile yola gelmeyenin hakkının dayak olduğunu anlatan veciz sözde olduğu gibi “Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir” sözünden hareket ile Barzani’ye anladığı dilden cevap verilmeli!

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç, 30 Ağustos resepsiyonuna katıldı - X
KOBİDER Başkanı Özgenç, 30 Ağustos resepsiyonuna katıldı

30-08-2017- KOBİDER Genel Başkanımız Nurettin Özgenç, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95’inci yıl dönümü sebebiyle düzenlenen resepsiyona katıldı.

Haberin Devamı

Esnaf turizmciye kurban edildi! - X
Esnaf turizmciye kurban edildi!

15-08.2017- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç,Bayram tatilinin uzaması turizmciyi mutlu ederken, esnaf ve KOBİ’leri üzdü. Türlü nedenlerden dolayı işlerinin hareketlenmesi için umudunu bayram alışverişine bağlayan esnaf, Bakanlar Kurulu kararı ile iç turizmin hareketlenmesi için uzatılan tatilden dolayı bu bayram öncesinde de mağdur edildi.

Haberin Devamı

Özgenç: Uzatılan tatiller çalışma hayatının ahengini bozuyor - X
Özgenç: Uzatılan tatiller çalışma hayatının ahengini bozuyor

12 Ağustos 2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bayram tatilinin uzatılmasıyla ilgili olarak dün yaptığı açıklamada, Bakanlar Kurulu'ndan hayırlı bir karar çıkacağını tahmin ettiğini belirterek...

Haberin Devamı

Türkiye’nin huzuru ve devletin bekası için OHAL uzatılmalı - X
Türkiye’nin huzuru ve devletin bekası için OHAL uzatılmalı

17.07.2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Olağanüstü halin (OHAL) üç ay daha uzatılması gündemde. Biz KOBİDER olarak; OHAL’in ülkemizin güvenliği için faydalı olduğuna ve 3 ay daha uzatılmasının yararlı olacağı kanaatindeyiz.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: Allah bu millete bir daha 15 Temmuz’lar yaşatmasın - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: Allah bu millete bir daha 15 Temmuz’lar yaşatmasın

14.07.2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, "15 Temmuz ruhunu diri tutmak için hep birlikte gayret edeceğiz.

Haberin Devamı

Özgenç: Halk huzur ve sükunet arıyor, CHP gerginlik peşinde... - X
Özgenç: Halk huzur ve sükunet arıyor, CHP gerginlik peşinde...

15 Mayıs 2017-KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Güven Park'tan İstanbul'a elinde 'ADALET' pankartı ile yürüme eylemi başlatması kaygı verici bir eylemdir. Halkı karamsarlığa iten olaylardan sakınılacağı yerde yeni bir kriz çıkarılmaya çalışılmaktadır.

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği
KOBİDER ile Secretcv.com İnsan Kaynakları Sitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, tüm üyelerimize çok özel bir kampanya sunuyoruz.

Yapılan anlaşmaya göre Secretcv.com’daki tüm ilan üyelik paketlerini size özel fiyatlarla alabilirsiniz.


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
KOSGEB’den onay alan KOBİ’lere kredi imkanı Deniz’de.

ÇAĞLAYAN ŞUBESİ: 

Ender GÜRAL

Şube Müdürü

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:58/A Kağıthane/İSTANBUL
Direkt No: (0212) 233 33 81 Olimpa AVM Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesi olmuş ve İstanbul Altın Borsası'ndaki işlem hacmi hızla büyümüştür. Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş, İstanbul Altın Borsası 'ndaki işlem hacmini hızla yükseltmiş olup, daima ilk %10 içinde yer almaktadır. Firmamız Türkiye 'deki ilk ve tek ISO 9001 belgeli döviz bürosu olmanın haklı gururunu duymaktadır. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler Hazır web sitesi denilince ilk akla basit bir dizayn ile tasarlanmış, altyapısı güçsüz, arama sonuçlarında görüntülenemeyen düşük fiyatlarda web siteleri gelir. Çizgi web tasarım olarak bu alışılagelmiş düzeni ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi tasarımı tamamen profesyonelce hazırlanmış olup, özel tasarım bir web sitesi ile arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. kobider

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com