KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
KOBİDER Başkanı Özgenç’ten Yeni Yıl Mesajı - X
KOBİDER Başkanı Özgenç’ten Yeni Yıl Mesajı

31.12.2014 - Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2015 yılının ülkemize ve halkımıza daha fazla sevgi, daha fazla barış ve refah getirmesi dileğinde bulundu. Nurettin Özgenç, 2015’te herkes için olabildiğince daha fazla sevgi, barış ve refah diledi. Başkan Özgenç,“ Dileğim odur ki; birbirimize daha çok sarılacağımız, hoşgörü ve sevginin arttığı, ülkemizin 2023 hedeflerine büyük adımlarla yaklaşabileceğimiz bir sene olsun. Kuşkusuz yeni bir yıl, beklentiler ve hedefler yönünden, bireyler, toplumlar ve ülkeler için farklı anlamlar yüklüdür.

Haberin Devamı

Özgenç: Kobi’ler İşlerini Büyütmek İçin Değil Borçlarını Ödemek İçin Kredi Alıyor - X
Özgenç: Kobi’ler İşlerini Büyütmek İçin Değil Borçlarını Ödemek İçin Kredi Alıyor

KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, KOBİ'lerin işlerini büyütmek için değil, borçlarını ödemek için kredi aldığını vurgulayarak, “Ülke insanı kaygı ve endişeye sevk edilmemeli” dedi.

Haberin Devamı

KOBİDER: AVM yasası ile ilgili bizim de bir çift söyleyecek sözümüz var - X
KOBİDER: AVM yasası ile ilgili bizim de bir çift söyleyecek sözümüz var

14.12.2014- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, 16 yıl önce başlayan ve 10 yılı aşkın süredir çıkması dört gözle beklenen, deyim yerindeyse yılan hikayesine dönen alışveriş merkezlerine ilişkin düzenlemeyi de içeren tasarı, nihayet TBMM Sanayi Komisyonu’nda kabul edildi. Esnafın başlıca şikayet konularından en önemlisi olan alışveriş merkezleriyle ilgili düzenleme yapılacağı yıllardan beri söyleniyordu ama ne hikmetse 16 yıldan beri genel kurula sunulamamıştı. Evvela Gümrük Birliği Süreciyle başlayan süreçte Ecevit hükümeti döneminde hazırlanan ’Alışveriş Merkezleri, Büyük Mağazalar ve Hipermarketler Yasa Tasarısı’ 16 yıl sonra nihayet ‘Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı’ adı altında TBMM Sanayi Komisyonu’nda kabul edildi.

Haberin Devamı

Sultan Fatih, Zeytinburnu 16/9 kulelerini görse ne derdi acaba? - X
Sultan Fatih, Zeytinburnu 16/9 kulelerini görse ne derdi acaba?

30 Kasım 2014- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, İstanbul’un tarihî siluetini bozduğu her haliyle aşikar olan Zeytinburnu sahilindeki 16/9 isimli gökdelenler tarihimize yapılmış en büyük ihanettir. İstanbul’un binlerce yıllık tarihi ve kültürel birikimine karşı, bu kadar acımasız bir girişime göz yumulması,görmezden gelinmesi, rant uğruna korunması tarihin gaspıdır.

Haberin Devamı

KOBİDER BAŞKANI NURETTİN ÖZGENÇ’TEN  29 EKİM MESAJI - X
KOBİDER BAŞKANI NURETTİN ÖZGENÇ’TEN 29 EKİM MESAJI

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin ÖZGENÇ, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 91. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Özgenç mesajında şu ifadelere yer verdi:

Haberin Devamı

ÖZGENÇ; KORU YAYGARALARININ AMACI YEŞİLİ KORUMAK DEĞİL, CAMİ HAZIMSIZLIĞIDIR - X
ÖZGENÇ; KORU YAYGARALARININ AMACI YEŞİLİ KORUMAK DEĞİL, CAMİ HAZIMSIZLIĞIDIR

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, Üsküdar’da Validebağ Korusu’nun bitişiğindeki yapımına başlanan caminin inşaatına bir takım çevrelerin tepki göstermesiyle ilgili yapılan yaygaraların amacı yeşili korumak değil, cami hazımsızlığıdır.

Haberin Devamı

KOBİDER: Altın’da taksit 4 değil 9 ay olmalı - X
KOBİDER: Altın’da taksit 4 değil 9 ay olmalı

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, kuyumla ilgili harcamalara dört taksit getirilmesini "yetmez ama evet" diyerek karşıladıklarını belirtti. Özgenç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun ( BDDK ), kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyumla ilgili harcamalarda taksit uygulanamayacağına yönelik mevzuat hükmünü kaldırmasından memnuniyet duyduklarını söyledi.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, Bedelli için yeşertilen umutlar ne olacak? - X
KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, Bedelli için yeşertilen umutlar ne olacak?

ANKARA (ANKA) - Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, “Bedelli için yeşertilen umutlar ne olacak?” diye sorarken, “Bedelli için seçim öncesi yapılan açıklamalar unutulmamalı” dedi.

Haberin Devamı

Vandalizmin zararı ekonomiye oluyor - X
Vandalizmin zararı ekonomiye oluyor

12.10.2014- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, yaşanan olaylara ilişkin açıklama yaptı.

Haberin Devamı

Yeni Orta Vadeli Program Kobi’lere Vites Küçültmemeli - X
Yeni Orta Vadeli Program Kobi’lere Vites Küçültmemeli

09.10.2014- KOBİDER Genel Başkanı Özgenç: - "OVP enflasyon, büyüme, işsizlik ve cari açık hedefleri açısından değerlendirildiğinde kendi içinde tutarlı bir görüntü vermektedir" dedi.

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği
KOBİDER ile Secretcv.com İnsan Kaynakları Sitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, tüm üyelerimize çok özel bir kampanya sunuyoruz.

Yapılan anlaşmaya göre Secretcv.com’daki tüm ilan üyelik paketlerini size özel fiyatlarla alabilirsiniz.


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
KOSGEB’den onay alan KOBİ’lere kredi imkanı Deniz’de.

ÇAĞLAYAN ŞUBESİ: 

Ender GÜRAL

Şube Müdürü

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:58/A Kağıthane/İSTANBUL
Direkt No: (0212) 233 33 81 Olimpa AVM Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesi olmuş ve İstanbul Altın Borsası'ndaki işlem hacmi hızla büyümüştür. Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş, İstanbul Altın Borsası 'ndaki işlem hacmini hızla yükseltmiş olup, daima ilk %10 içinde yer almaktadır. Firmamız Türkiye 'deki ilk ve tek ISO 9001 belgeli döviz bürosu olmanın haklı gururunu duymaktadır. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler Hazır web sitesi denilince ilk akla basit bir dizayn ile tasarlanmış, altyapısı güçsüz, arama sonuçlarında görüntülenemeyen düşük fiyatlarda web siteleri gelir. Çizgi web tasarım olarak bu alışılagelmiş düzeni ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi tasarımı tamamen profesyonelce hazırlanmış olup, özel tasarım bir web sitesi ile arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. kobider

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com