KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
KOBİDER: Trabzon demiryolu hayaldi ihalesi bile yapılmadı - X
KOBİDER: Trabzon demiryolu hayaldi ihalesi bile yapılmadı

01.10.2014- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, 150 yıllık hayal Marmaray gerçek olurken Trabzon demiryolu hayalde mi kalacak? Trabzon için asırlık hayal desek de aslında 140 yıllık bir beklenti. Trabzon’un demiryolu hayalinin 140 yıllık bir geçmişe dayandığı biliniyor. Trabzon'a demiryolu projesinin Atatürk'ün hayali olduğunu belirten siyasilerimiz yaklaşık 4 yıl önce 'Uzaktan bakıldığında oldukça zor bir proje gibi duruyor ama imkânsız değil. Üzerinde çalışıyoruz. Trabzon'a demir yolu yapılacak" diye açıklama yapmışlardı ama bırakın başlamayı halen ilk ray kaynağı dahi yapılamadı.

Haberin Devamı

KOBİDER’den Yeni Vali  Vasip Şahin’e kutlama - X
KOBİDER’den Yeni Vali Vasip Şahin’e kutlama

16.09.2014- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, derneğin resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, yeni Valiler Kararnamesiyle birlikte İstanbul Valiliği görevine atanan Vasip Şahin'i kutlayarak, başarılar diledi. Başkan Özgenç, aynı kararnameyle Merkez Valiliği'ne atanan Hüseyin Avni Mutlu'ya kente ve özellikle de KOBİDER'e yaptığı manevi katkılardan ve KOBİ'lere verdiği gönül desteğinden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ; Kuyumculukta 4 taksit yetmez 9 ay olmalı - X
KOBİDER/ÖZGENÇ; Kuyumculukta 4 taksit yetmez 9 ay olmalı

07.09.2014- Altın satımına azami 4 taksit demek ölümü gösterip sıtmaya razı etmektir Kuyumculuk sektöründe iştigal eden üyelerimizden taksidin geri gelmesi için yoğun talep vardı. KOBİDER olarak bu soruna pek çok kez dikkat çektik ve ilgili yerlere duyuruda bulunmamız üzerine harekete geçen BDDK haksızlığın sürmesini daha fazla göz ardı edemedi. Banka Kartları ve Kredi Kartları Yönetmeliği değişiklik taslağına göre, kuyum harcamaları taksitlendirilemeyecek mal ve hizmet grubundan çıkarılması için karar alacağını duyurdu.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı ÖZGENÇ:  KOBİ’ler Olarak Hükümeti Destekliyoruz - X
KOBİDER Başkanı ÖZGENÇ: KOBİ’ler Olarak Hükümeti Destekliyoruz

KOBİDER/ÖZGENÇ: KOBİ'ler den hükümete güvenoyu. Özgenç, yaptığı açıklamada, TBMM içinden, parlamenter sistemin gereği bir hükümetin güvenoyu almasından çok mutlu olduklarını belirterek, "Bu hükümetin kurulmasına katkıda bulunan herkesi kutluyorum. Bu hükümet şansını iyi kullanmalı. Hükümete hepimiz sahip olmalı, hedefe varması için destek vermeliyiz.'' dedi.

Haberin Devamı

TÜKSİAD’dan KOBİDER’e nezaket ve işbirliği ziyareti - X
TÜKSİAD’dan KOBİDER’e nezaket ve işbirliği ziyareti

Kısa adı TÜKSİAD olan Tüm Karadeniz Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Nurettin Aslantürk beraberindeki heyet ile KOBİDER’e nezaket ve işbirliği ziyaretinde bulundu. KOBİDER Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette dernek başkanı Nurettin Özgenç, başkan yardımcısı Eyüp Yamaç ve yönetim kurulu üyeleri Şadi Kılıç ve Ayhan Çalık, TÜKSİAD Başkanı Nurettin Aslantürk, Başkanvekili İlyas Özdemir, Başkan Yardımcısı Mikail Ozan ve heyetteki diğer kişiler ile bir süre sohbet etti.

Haberin Devamı

ÖZGENÇ, İnönü ne ise Davutoğlu odur! - X
ÖZGENÇ, İnönü ne ise Davutoğlu odur!

ÖZGENÇ, Davutoğlu hükümetinin İnönü hükümetinden bir farkı yoktur Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesi ve Dışişleri Bakanı Davutoğlu'nu hükümeti kurmakla görevlendirmesinin ardından 62. Hükümet, Davutoğlu tarafından oluşturulduğu için yeni kabinenin Türkiye'ye hayırlı olmasını dileyerek sözlerini sürdürdü.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç: 62. Hükümet ülkemize hayırlı olsun - X
KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç: 62. Hükümet ülkemize hayırlı olsun

29.8.2014 - Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesi ve Dışişleri Bakanı Davutoğlu'nu hükümeti kurmakla görevlendirmesinin ardından 62. Hükümet, Davutoğlu tarafından oluşturulduğu için yeni kabinenin Türkiye'ye hayırlı olmasını diledi.

Haberin Devamı

 KOBİDER: Erdoğan’a başarılar diler, Gül’e teşekkür ederiz - X
KOBİDER: Erdoğan’a başarılar diler, Gül’e teşekkür ederiz

29.08.2014- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, 12′nci Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çankaya Köşkü’ndeki törenle görevi 11′nci Cumhurbaşkanı Gül’den devraldı. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Cumhurbaşkanlığı makamında başarılar diliyor, Sayın Abdullah Gül'e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Haberin Devamı

THY güvenilirliğini kaybetmemeli - X
THY güvenilirliğini kaybetmemeli

KOBİDER yönetim kurulunun önde gelen üyelerinden biri, işlem tarihi olan 25.08.2014- THY güvenilirliğini kaybetmemeli çağrı merkezinin hatasından doğan mağduriyeti gidermeli! 26 Temmuz 2014'te U2VEJI PNR numarasıyla 25 Ağustos 2014 İstanbul - Trabzon ve 18 Eylül 2014 Trabzon - İstanbul uçuşları için 4'ü yetişkin 2'si bebek olmak üzere 6 kişilik bilet almıştır. Daha sonra ailesine iştirak edebilmek için 18 Ağustos 2014 tarihinde TV26YN PNR numarası ile aynı tarih ve aynı saatteki TK 2826 uçuşlu İstanbul - Trabzon uçağına gidiş - dönüş bileti alarak birlikte gitmek istemiştir.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: Yeni Anayasa hayali gerçek olmalı - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: Yeni Anayasa hayali gerçek olmalı

12.08.2014- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM'ye acil yeni Anayasa çağrısında bulundu. Özgenç 12. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Balkon Konuşması'na atıfta bulunarak 'Bu Meclis yeni Anayasa yapamıyorsa kendini feshetmeli' dedi.

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği
KOBİDER ile Secretcv.com İnsan Kaynakları Sitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, tüm üyelerimize çok özel bir kampanya sunuyoruz.

Yapılan anlaşmaya göre Secretcv.com’daki tüm ilan üyelik paketlerini size özel fiyatlarla alabilirsiniz.


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
KOSGEB’den onay alan KOBİ’lere kredi imkanı Deniz’de.

ÇAĞLAYAN ŞUBESİ: 

Ender GÜRAL

Şube Müdürü

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:58/A Kağıthane/İSTANBUL
Direkt No: (0212) 233 33 81 Olimpa AVM Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesi olmuş ve İstanbul Altın Borsası'ndaki işlem hacmi hızla büyümüştür. Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş, İstanbul Altın Borsası 'ndaki işlem hacmini hızla yükseltmiş olup, daima ilk %10 içinde yer almaktadır. Firmamız Türkiye 'deki ilk ve tek ISO 9001 belgeli döviz bürosu olmanın haklı gururunu duymaktadır. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler Hazır web sitesi denilince ilk akla basit bir dizayn ile tasarlanmış, altyapısı güçsüz, arama sonuçlarında görüntülenemeyen düşük fiyatlarda web siteleri gelir. Çizgi web tasarım olarak bu alışılagelmiş düzeni ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi tasarımı tamamen profesyonelce hazırlanmış olup, özel tasarım bir web sitesi ile arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. kobider

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com