KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
KOBİDER/ÖZGENÇ: Türkiye’nin huzuru ve devletin bekası için OHAL şimdilik gerekli! - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: Türkiye’nin huzuru ve devletin bekası için OHAL şimdilik gerekli!

04.01.2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye’de terör olayları yeniden artış gösterdi. Ülkemizde yaşanan tüm terör saldırılarını nefretle lanetliyor ve kınıyoruz. Dini, dili, ırkı ne olursa olsun, nereden gelirse gelsin masum insanlara karşı yapılan her türlü terör saldırılarını yapan, planlayan ve uygulayan alçakları, bunlara destek olanları Allah Kahhar sıfatı ile kahretsin.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: Türkiye 2. İstiklal mücadelesi veriyor, ana muhalefet heykel ile uğraşıyor! - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: Türkiye 2. İstiklal mücadelesi veriyor, ana muhalefet heykel ile uğraşıyor!

24.12.2016- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç; Türkiye’nin Suriye'ye deki savaşa müdahale etmesi gayet tabidir. Çünkü Suriye'nin bugünkü durumu Türkiye için tehdit kabul edilip radikal önlemler alınmasını gerektirir. Türkiye’de siyaset üretemeyenler polemik üretiyor!

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: KOSGEB kredi desteği için başvuru süresi uzatılmalı - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: KOSGEB kredi desteği için başvuru süresi uzatılmalı

21 Aralık 2016- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, KOSGEB’in 50 bin liralık "Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği “ne kurumun sitesinin yaşanan yoğunluk nedeniyle açılmamasından dolayı başvuramamış esnaf ve KOBİ’ler için başvuru süresi muhakkak uzatılmalı. 19 Aralık günü başlayan 3 gün süren başvurular bu gece saat 24:00 de bitiyor.

Haberin Devamı

KOBİ’ler SMS dolandırıcılığına dikkat! - X
KOBİ’ler SMS dolandırıcılığına dikkat!

KOSGEB’in piyasayı ve KOBİ’leri rahatlatmak amacıyla binlerce KOBİ’ye "İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği" adı altında 50 bin liraya kadar faizsiz kredi verileceğini açıklaması KOBİ’lerin ilgili müdürlüklere ve bankalara akın etmesine neden oldu. Bu durumu fırsat bilen dolandırıcılar cep telefonlarına “KREDİNİZ ONAYLANDI” şeklinde SMS gönderip KOBİ’leri mağdur ettikleri yönünde şikâyetler almaktayız. KOSGEB’in ve KOBİDER’in böyle bir çalışması yoktur.. Üyelerimize duyurulur.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: KOBİ’leri ’Nefes Kredisi’ büyük ölçüde rahatlatacaktır - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: KOBİ’leri ’Nefes Kredisi’ büyük ölçüde rahatlatacaktır

03.12.2016- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, iktidarın KOBİ ‘lerin kullanımına sunacağı 'Nefes Kredisi' adı altında 80 bin KOBİ'ye sunulacak destekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Haberin Devamı

Otomotivde fahiş ÖTV sermaye ve emeğe haksızlıktır! - X
Otomotivde fahiş ÖTV sermaye ve emeğe haksızlıktır!

18.11.2016- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Otomobillere uygulanan özel tüketim vergisine düzenleme getirildi. Lüks konut ve mücevherden ÖTV almayıp, taşıt aracından alınması hakkaniyet değil. Sermaye ve emekten 3 katı fazla kazanmak nasıl bir anlayıştır?

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı’ndan bankalarla ilgili açıklama - X
KOBİDER Başkanı’ndan bankalarla ilgili açıklama

01.11.2016- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, ’Tefeci bankalar’ tartışmalarının içerisinde yaptığı açıklamada ’BDDK’nın tefeci anlayışıyla hareket eden bankaları dizginlenmesi gerekliydi’ dedi.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: Hükümet tefeci bankaları dizginlemeli - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: Hükümet tefeci bankaları dizginlemeli

22.10.2016- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, Başbakan Binali Yıldırım’ın tefeci anlayışıyla hareket eden bankacılık sektörünü uyarması geç kalınmış ama yapılması gereken bir uyarıydı.

Haberin Devamı

KOBİDER: BDDK’nın sektörler arası farklı taksit uygulamasına Danıştay dur demeli - X
KOBİDER: BDDK’nın sektörler arası farklı taksit uygulamasına Danıştay dur demeli

29.09.2016 - Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) kredi işlemleri ile banka ve kredi kartları hakkında değişiklik içeren yönetmelikleri meslekler arası eşitsizliğe rağmen yürürlüğe girdi.

Haberin Devamı

KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği - X
KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği

24.08.2016- KOBİDER ile Secretcv.com İnsan Kaynakları Sitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, tüm üyelerimize çok özel bir kampanya sunuyoruz. Yapılan anlaşmaya göre Secretcv.com’daki tüm ilan üyelik paketlerini size özel fiyatlarla alabilirsiniz. "ELEMAN BULMAK İÇİN TIKLAYINIZ"

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği
KOBİDER ile Secretcv.com İnsan Kaynakları Sitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, tüm üyelerimize çok özel bir kampanya sunuyoruz.

Yapılan anlaşmaya göre Secretcv.com’daki tüm ilan üyelik paketlerini size özel fiyatlarla alabilirsiniz.


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
KOSGEB’den onay alan KOBİ’lere kredi imkanı Deniz’de.

ÇAĞLAYAN ŞUBESİ: 

Ender GÜRAL

Şube Müdürü

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:58/A Kağıthane/İSTANBUL
Direkt No: (0212) 233 33 81 Olimpa AVM Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesi olmuş ve İstanbul Altın Borsası'ndaki işlem hacmi hızla büyümüştür. Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş, İstanbul Altın Borsası 'ndaki işlem hacmini hızla yükseltmiş olup, daima ilk %10 içinde yer almaktadır. Firmamız Türkiye 'deki ilk ve tek ISO 9001 belgeli döviz bürosu olmanın haklı gururunu duymaktadır. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler Hazır web sitesi denilince ilk akla basit bir dizayn ile tasarlanmış, altyapısı güçsüz, arama sonuçlarında görüntülenemeyen düşük fiyatlarda web siteleri gelir. Çizgi web tasarım olarak bu alışılagelmiş düzeni ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi tasarımı tamamen profesyonelce hazırlanmış olup, özel tasarım bir web sitesi ile arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. kobider

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com