KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
KOBİDER/ÖZGENÇ: Türkiye’nin huzuru ve devletin bekası için OHAL şimdilik gerekli!  - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: Türkiye’nin huzuru ve devletin bekası için OHAL şimdilik gerekli!

15.05.2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye’de terör olaylarının kökü kazınıncaya kadar OHAL uygulaması sürmeli. Nitekim Türkiye düşmanlarının ve onların taşeronları olan hainlerin ülkemiz üzerindeki oyunları apaçık görülmektedir.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: Taksim, 1 Mayıs’ın kutsal mekanı değildir - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: Taksim, 1 Mayıs’ın kutsal mekanı değildir

30.04.2017- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, yarın 1 Mayıs. Bahar Bayramı. Bir diğer adıyla "Emek ve Dayanışma Günü". Ama bu güzel gün anlamından saptırılıp, sapkın gruplarca amacına aykırı bir şekilde karşılanıyor!

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: ’Halkın tercihine gölge düşürmek seçmenin kararına saygısızlıktır’ - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: ’Halkın tercihine gölge düşürmek seçmenin kararına saygısızlıktır’

19.04.2017- KOBİDER Başkanı Özgenç:- ’Millet son sözü söylemiştir, verdiği karar alkışlanacak ve saygı duyulacak bir karardır’- ’Halkın tercihine gölge düşürmek seçmenin kararına saygısızlıktır’

Haberin Devamı

KOBİDER: Millet son sözü söyledi, bu karar alkışlanacak ve saygı duyulacak bir karardır - X
KOBİDER: Millet son sözü söyledi, bu karar alkışlanacak ve saygı duyulacak bir karardır

16 Nisan 2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç: Türkiye, kamuoyunda “Cumhurbaşkanlığı sistemi” olarak bilinen 18 maddelik yeni anayasa değişikliğini bugün yapılan referandum ile oyladı. Ülkemizde anayasal değişiklik referandumu, tüm dünya demokrasilerine örnek olacak şekilde yüksek bir katılım ve büyük bir olgunlukla gerçekleştirilmiştir.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: Devletin ve milletin âli menfaatleri için ‘evet’ diyoruz - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: Devletin ve milletin âli menfaatleri için ‘evet’ diyoruz

13.04.2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Anayasa değişikliği maddelerini eksik ve yetersiz bulmakla birlikte tamamen yeni, sivil bir anayasa için atılmış bir adım olması düşüncesiyle 16 Nisan’daki tercihimizi 'evet' olarak beyan ediyoruz.

Haberin Devamı

’KOSGEB kredileri esnaf ve KOBİ’lere nefes aldırdı’ - X
’KOSGEB kredileri esnaf ve KOBİ’lere nefes aldırdı’

10.04.2017- Hükümetin esnaf ve KOBİ'lere yönelik faizsiz kredi desteğinin "fevkalade" olumlu olduğunu belirterek, KOSGEB kredilerinin esnaf ve KOBİ’lere nefes aldırdığını bildirdi.

Haberin Devamı

Özgenç: Artık Ayasofya’yı gerçek Müslüman kimliğine kavuşturma zamanı gelmiştir - X
Özgenç: Artık Ayasofya’yı gerçek Müslüman kimliğine kavuşturma zamanı gelmiştir

2017 Yılı Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Ayasofya Müzesi’nde ’Aşkı Nebi’ temalı Hilye-i Şerif Sergisi’nin açılışı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez tarafından yapıldı. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un Ayasofya’ya ilişkin yaptığı konuşma üzerine KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç’te yazılı açıklamada bulundu.

Haberin Devamı

 KOSGEB kredilerinde KOBİ’ler hayal kırıklığına uğruyor - X
KOSGEB kredilerinde KOBİ’ler hayal kırıklığına uğruyor

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Hükümetin defalarca dile getirdiği esnafa ve küçük işletmelere faizsiz kredi sözü, vergi dairesi bürokrasisi ve bankaların engeline takılmaktadır.

Haberin Devamı

Denizbank Çağlayan şubesi’ni ziyaret ettik  - X
Denizbank Çağlayan şubesi’ni ziyaret ettik

07 Mart 2017- KOBİDER heyeti Denizbank Çağlayan şubesini ziyaret ederek, Müdür Ender Güral ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Ziyaretin ana konusu olan KOSGEB ve KGF-Kredi Garanti Fonu süreçleri ve işleyiş konularına değinildi.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: KDV indirimi geçici değil, sürekli ve genel olmalı! - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: KDV indirimi geçici değil, sürekli ve genel olmalı!

23.02.2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, beyaz eşya ve mobilyadaki KDV indirimleriyle ekonomiye doping etkisi yapacak düzenlemelere imza atıldığını ve vatandaşın cebinin kısmen de olsa rahatlatıldığını belirterek, "İç piyasanın hareketlenmesi adına...

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği
KOBİDER ile Secretcv.com İnsan Kaynakları Sitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, tüm üyelerimize çok özel bir kampanya sunuyoruz.

Yapılan anlaşmaya göre Secretcv.com’daki tüm ilan üyelik paketlerini size özel fiyatlarla alabilirsiniz.


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
KOSGEB’den onay alan KOBİ’lere kredi imkanı Deniz’de.

ÇAĞLAYAN ŞUBESİ: 

Ender GÜRAL

Şube Müdürü

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:58/A Kağıthane/İSTANBUL
Direkt No: (0212) 233 33 81 Olimpa AVM Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesi olmuş ve İstanbul Altın Borsası'ndaki işlem hacmi hızla büyümüştür. Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş, İstanbul Altın Borsası 'ndaki işlem hacmini hızla yükseltmiş olup, daima ilk %10 içinde yer almaktadır. Firmamız Türkiye 'deki ilk ve tek ISO 9001 belgeli döviz bürosu olmanın haklı gururunu duymaktadır. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler Hazır web sitesi denilince ilk akla basit bir dizayn ile tasarlanmış, altyapısı güçsüz, arama sonuçlarında görüntülenemeyen düşük fiyatlarda web siteleri gelir. Çizgi web tasarım olarak bu alışılagelmiş düzeni ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi tasarımı tamamen profesyonelce hazırlanmış olup, özel tasarım bir web sitesi ile arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. kobider

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com