KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 

Denizbank Çağlayan şubesi’ni ziyaret ettik


KOBİDER Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Özgenç, yönetim kurulu üyeleri Şadi Kılıç ve Ayhan Çalık ’tan oluşan KOBİDER heyeti Denizbank Çağlayan şubesini ederek, Müdür Ender Güral ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret esnasında gündeme gelen KOSGEB ve KGF-Kredi Garanti Fonu süreçleri ve işleyiş konularına değinildi.

KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, "sıfır faizli" kredisinden yararlanma aşamasında bankalarla sorun yaşayan işletmelere, çözüm için neler yapılabileceğine temas etti.

2017 yılında 460 bin 167 işletmenin kredi faiz desteğinden yararlanmaya hak kazandığını ve kredi faiz desteğinden faydalanabilecek işletmelerin 28 Şubat’ta bilgilendirilerek sürecin başlatıldığını belirtti ve ekledi:

Ancak Kredi almaya hak kazanan işletmeler arasında bankalarda ve daha da önemlisi yoğunluktan dolayı KOSGEB veri tabanına giriş yapılamadığından sorun yaşandığına vurgu yaptı.

 

20170307_105024

Şube Müdürü Ender Güral’da KOSGEB 2017 Sıfır faizli işletme kredisi programı ile 1 Mart’tan itibaren mevcut ve yeni müşterilerin başvurularını almaya başladıklarına değinerek şöyle dedi:

“Bankamız bu konuda hazırlıklı olduğu için aksaklık yaşamadan başvuru sürecini yönetiyoruz. Müşterilerimizin kredi tahsis onay süreçlerini daha esnek bir yapı ile sonuçlandırıyoruz. Buna paralel olarak sistemsel yoğunluk nedeniyle KOSGEB’in kendi sisteminde onay süreçleri biraz daha yavaş ilerliyor. Denizbank olarak temel amacımız mümkün olduğu kadar fazla sayıda esnafımızın bu programdan yararlanmasını sağlamaktır. Teminat gereksinimi olan Kobiler de ise Kredi Garanti Fonu Kefaleti ile ilerleme yolunu seçiyoruz. KOBİDER üyelerinin de bu olanaktan hızlı ve sorunsuz bir şekilde yararlanması için Denizbank Çağlayan Şubemiz hizmete hazır konumdadır. Üyelere özel toplu bir ön onaylı limit çalışması dahi yapabilecek konumdayız.

Diğer taraftan Yıllık %9.90 faiz oranı ile Denizbank-KGF-İTO-İSO ve Devletimizin işbirliği ile hayata geçen ‘NEFES’ kredimiz ile de KOBİ firmalarımızın düşük maliyetlerle finansman sağlayabilecekleri bir alternatif hizmetimiz halen devam etmektedir. Ayrıca İşletme Sermayesini finanse etmek isteyen, işini büyütmek isteyen, yatırım yapmak isteyen KOBİ’lerimiz için de Kredi Garanti Fonu Destekli, Teminatsız 60 aya kadar uzun vadeli kredi kullanma fırsatı sunuyoruz.” dedi.

 

20170307_094413

KOBİDER Başkan Yardımcıları Şadi Kılıç ve Ayhan Çalık’ta ziyaretin konusu üzerine görüşlerini dile getirdiler.

Şadi Kılıç sicil affına ilişkin “sicil affının yapılması esnaf ve KOBİ’lerin de kredi alabilmelerine imkân sağlayacaktır. Zira ödeyemedikleri ya da geciktirdikleri kredi borçları nedeniyle hiçbir şekilde bankalarla iş yapamayan vatandaşlar, kredi sicil affıyla birlikte kara listeden kurtulmuş olacak” dedi.

Ayhan Çalık’ta KOSGEB Destekli Sıfır Faizli Kredilerin esnaf ve sanatkarlarımız için çok faydalı olacağına inandığını belirterek, Denizbank’ın esnaf ve sanatkara yönelik çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ve KOSGEB Sıfır Faizli Kredi başvurularında esnaf ve sanatkarlarımıza gerekli kolaylıkların gösterilmesini ve kredi taleplerinin en kısa sürede hak kazananlara ödenmesinin iyi olacağını kaydetti

Dernek başkanı Nurettin Özgenç’te “Biz KOBİDER olarak, bankalar ile neler yapabiliriz, daha fazla nasıl katkı sağlayabiliriz konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz” şeklinde konuştu

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile birlikte sona erdi.


KREDİ KONUSUNDA İHTİYACI OLAN ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE: 

HER TÜRLÜ KREDİ KONUSUNDA ÇAĞLAYAN ŞUBESİNE  BAŞVURU YAPILARAK MÜDÜR ENDER BEY İLE GÖRÜŞEBİLİRLER


Ender GÜRAL

Şube Müdürü

 

Çağlayan Şubesi

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:58/A Kağıthane/İSTANBUL

Direkt No: (0212) 233 33 81

 
 

Geri Dön

   

 

Güncel Haberler
“Kamuda işler yetişmiyor, mesai kesintisiz olsun”
KOBİDER olarak önerimiz; Kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma saatleri öğle tatili kaldırılarak, 10.00-16.00 olarak kesintisiz olsun.”

KOBİDER Başkanı Özgenç: Esnafa destek olumlu ama yetersiz
12.03.2021- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç; başta ekonomi çevreleri olmak üzere hemen hemen herkesin heyecanla beklediği ekonomi reform düzenlemesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna duyuruldu.

KOBİDER: Kamu bankalarının ödemeleri ertelemesi işletmelere nefes aldıracak
23.03.2020- KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç: - "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nin ardından kamu bankalarının destek paketlerini devreye alması esnaf ve KOBİ’ler açısından fevkalade olumlu bir gelişme" - "Doğal gaz, elektrik ve su gibi zorunlu gider faturaları 2-3 ay ertelenmeli veya diğer aylara taksitler halinde ötelenmeli"


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
Hastane Derindere İstanbul’un kalbinin attığı Maslak, Levent, Mecidiyeköy gibi ana arterlere yakın konumu ile hızla gelişmekte olan Kağıthane ilçesinde bölgenin en büyük ve donanımlı özel sağlık kuruluşu olarak 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hasta odaklı hizmet anlayışı, multidisipliner tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla sunan hastanemiz 10.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler 1970’li yıllardan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda kurumsal ve güvenilir hizmet anlayışıyla fark yaratan Derindere Grubu, sağlık sektöründeki yeni yatırımı Hastane Derindere ile tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında bir hizmet yapısı hedeflemektedir. NADİR, özelde müşterilerinin ve çalışanlarının, genelde ülkemizin ve insanlığın refah ve mutluluğu için;

İnsani ve toplumsal değerleri,
Ekonomik sürdürülebilirliği,
Sürekli gelişme anlayışını,
Yalnız yasal değil, aynı zamanda etik bir zorunluluk olarak çevre korumayı,
Müşteri hoşnutluğunu,
En yeni teknolojilerden yararlanmayı,
Modern işletme kültürünü

esas alarak Türkiye kuyum sektörüne en hızlı ve en çağdaş hizmeti vermeyi, giderek artan kapasitesiyle ulusal düzeydeki liderliğinin yanı sıra uluslararası düzeyde lider işletmelerden biri olmayı kendisine hedef edinmiştir.

NADİR, soy metal geri kazanım ve rafinasyonunda uzmanlaşmış, özgün birikimlere sahip nitelikli yönetici ve teknik personeli, modern çağın gerektirdiği binaları, proses altyapısı ve laboratuvar olanakları ile alanında uluslararası teknolojik düzeye ulaşmış, Türkiye’nin lider soy metal geri kazanım ve rafinasyon tesisi olma özelliğine sahip ve onu koruyarak geleceğe taşımak üzere sürekli gelişme vizyonu ile bütünleşmiş bir anlayışın temsilcisidir.

NADİR‘e varolan özelliklerini kazandıran yapıtaşlarıdır.

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com
hafta hafta bebek gelişimi hafta hafta bebek gelişimi doktor

anne , bebek , bebek sağlığı , bebek gelişimi

malatya haber malatya haber malatya haber malatya haber malatya haber