KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
KOBİDER Başkanı Özgenç: - X
KOBİDER Başkanı Özgenç:

20.09.2015- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç: "Teröre tepki olarak yapılan organizasyonlar olması gereken ama geç kalınmış eylemlerdir. Bunlar gecikmiş organizasyonlardır"

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç, Türk Ekonomisini Değerlendirdi - X
KOBİDER Başkanı Özgenç, Türk Ekonomisini Değerlendirdi

11.09.2015- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye ekonomisine yönelik iyimser bir veri açıklandı. Büyüme yönelik endişelerin arttığı bir dönemde, TÜİK, ikinci çeyrek büyüme rakamlarını açıkladı. GSYH, ikinci çeyrekte yüzde 3,8 büyüdü. Oysa beklentiler büyümenin yüzde 3,45 olması yönündeydi. Türkiye ekonomisi, tüm dünyadaki zorlu koşullara rağmen büyümesini sürdürmesi 2015 ikinci çeyrekte, son beş çeyreğin en iyi büyüme rakamına da ulaşılması ülke adına sevindiricidir. 1 Kasım seçimlerinin ardından mevcut tablonun daha da iyiye gideceğine inanıyoruz.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ:  Seçim hükümeti hayırlı olsun - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: Seçim hükümeti hayırlı olsun

29 Ağustos 2015- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Başbakan Ahmet Davutoğlu Başkanlığında geçici seçim hükümeti kurulması ile iki ayı aşkın yaşanan belirsizliğin kalkmasına vesile olacaktır.

Haberin Devamı

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’a başarılar diler, Necdet Özel’e teşekkür ederiz - X
Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’a başarılar diler, Necdet Özel’e teşekkür ederiz

19 Ağustos 2015- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türk Silahlı Kuvvetlerinin 29'ncu Genelkurmay Başkanı Akar , Genelkurmay Başkanlığı'nda düzenlenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı devir teslim töreninde görevi 28′nci Genelkurmay Başkanı Özel'den devraldı.

Haberin Devamı

ÖZGENÇ, ERKEN SEÇİM HEMDE EN ERKEN - X
ÖZGENÇ, ERKEN SEÇİM HEMDE EN ERKEN

27.07.2015-- Türkiye’yi çıkmaza sokmak için son günlerde yaşanan terör olayları da göz önüne alındığında, erken seçimin şart olduğu ve istikrar açısından yeniden tek başına iktidar’ın gerekli olduğu görülmektedir.

Haberin Devamı

KOBİDER:  Ülke gündemi ’masa’ ile meşgul edilmemeli! - X
KOBİDER: Ülke gündemi ’masa’ ile meşgul edilmemeli!

25 Haziran 2015-Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve beraberindeki heyete verdiği iftarda iddialara konu olan ‘masa’ ile ilgili, bir Oda tarafından ortaya atılan iddianın iyi niyetli bir yaklaşım olmadığı açık. Koskoca Türkiye Cumhuriyetinin, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda verilen iftar yemeğinin yaklaşık 6,5 milyon liralık rakamlarla kamuoyunun gündemine getirilmeye çalışılması abartılı ve maksatlıdır!

Haberin Devamı

KOBİDER, TÜRKİYE İÇİN ERKEN SEÇİM ŞART - X
KOBİDER, TÜRKİYE İÇİN ERKEN SEÇİM ŞART

09.06.2015- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye dün bir kez daha demokrasi için sandığa gitti. 54 milyon seçmen oy pusulasındaki partisini seçti. Ancak hiçbirine tek başına iktidar vermedi...

Haberin Devamı

Ayasofya İçin Cumhurbaşkanına Ve Hükümete Çağrı - X
Ayasofya İçin Cumhurbaşkanına Ve Hükümete Çağrı

Biz KOBİDER olarak, Ayasofya için Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan’a ve 62. Hükümetin Başbakanı Ahmet Davutoğlu’na çağrıda bulunuyor ve diyoruz ki; Fethin 562. Yılında Ayasofya’yı açmaya var mısınız? Çağ açıp çağ kapayan Fatih Sultan Mehmed’in fetih hakkı olarak mülkiyetini alıp vakfederek camiye çevirdiği Ayasofya ibadete açılmalı.

Haberin Devamı

KOBİDER; Esnaf ve KOBİ’lerin hali ne olacak? - X
KOBİDER; Esnaf ve KOBİ’lerin hali ne olacak?

19 Mayıs 2015- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, ticarî faaliyetini iç piyasada sürdüren işletmeler ve küçük esnaf; son dönemlerde işlerinin durgunluğundan yakınıyor. Esnaf kesimi ticarî gelirlerinin düşmesi yanında, faaliyet dışı gelirlerinin de azalmasıyla, mevcut masrafları karşılamada zorlanıyor. Bu nedenle cirosunu artırmanın yollarını arıyor. Çoğu işyeri, kredi kartı ile peşin fiyatına 9 taksit uygulayarak satışlarını artırmaya çalışıyorsa da umduğunu bulamıyor.

Haberin Devamı

1 Mayıs Taksim dayatması Türkiye’ye zarar, İstanbulluya eziyettir! - X
1 Mayıs Taksim dayatması Türkiye’ye zarar, İstanbulluya eziyettir!

30 NİSAN 2015- Küçük ve Orta Büyüklükteki işletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, 1 Mayıs’ın Taksim’de kutlanmasındaki ısrarın arkasındaki asıl amaç başkadır. Bir diğer ifade ile 1 Mayıs’ın Taksim’de kutlanmak istenmesi halkın hakkını gasp etmek demektir.

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
“Kamuda işler yetişmiyor, mesai kesintisiz olsun”
KOBİDER olarak önerimiz; Kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma saatleri öğle tatili kaldırılarak, 10.00-16.00 olarak kesintisiz olsun.”

KOBİDER Başkanı Özgenç: Esnafa destek olumlu ama yetersiz
12.03.2021- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç; başta ekonomi çevreleri olmak üzere hemen hemen herkesin heyecanla beklediği ekonomi reform düzenlemesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna duyuruldu.

KOBİDER: Kamu bankalarının ödemeleri ertelemesi işletmelere nefes aldıracak
23.03.2020- KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç: - "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nin ardından kamu bankalarının destek paketlerini devreye alması esnaf ve KOBİ’ler açısından fevkalade olumlu bir gelişme" - "Doğal gaz, elektrik ve su gibi zorunlu gider faturaları 2-3 ay ertelenmeli veya diğer aylara taksitler halinde ötelenmeli"


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
Hastane Derindere İstanbul’un kalbinin attığı Maslak, Levent, Mecidiyeköy gibi ana arterlere yakın konumu ile hızla gelişmekte olan Kağıthane ilçesinde bölgenin en büyük ve donanımlı özel sağlık kuruluşu olarak 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hasta odaklı hizmet anlayışı, multidisipliner tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla sunan hastanemiz 10.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler 1970’li yıllardan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda kurumsal ve güvenilir hizmet anlayışıyla fark yaratan Derindere Grubu, sağlık sektöründeki yeni yatırımı Hastane Derindere ile tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında bir hizmet yapısı hedeflemektedir. NADİR, özelde müşterilerinin ve çalışanlarının, genelde ülkemizin ve insanlığın refah ve mutluluğu için;

İnsani ve toplumsal değerleri,
Ekonomik sürdürülebilirliği,
Sürekli gelişme anlayışını,
Yalnız yasal değil, aynı zamanda etik bir zorunluluk olarak çevre korumayı,
Müşteri hoşnutluğunu,
En yeni teknolojilerden yararlanmayı,
Modern işletme kültürünü

esas alarak Türkiye kuyum sektörüne en hızlı ve en çağdaş hizmeti vermeyi, giderek artan kapasitesiyle ulusal düzeydeki liderliğinin yanı sıra uluslararası düzeyde lider işletmelerden biri olmayı kendisine hedef edinmiştir.

NADİR, soy metal geri kazanım ve rafinasyonunda uzmanlaşmış, özgün birikimlere sahip nitelikli yönetici ve teknik personeli, modern çağın gerektirdiği binaları, proses altyapısı ve laboratuvar olanakları ile alanında uluslararası teknolojik düzeye ulaşmış, Türkiye’nin lider soy metal geri kazanım ve rafinasyon tesisi olma özelliğine sahip ve onu koruyarak geleceğe taşımak üzere sürekli gelişme vizyonu ile bütünleşmiş bir anlayışın temsilcisidir.

NADİR‘e varolan özelliklerini kazandıran yapıtaşlarıdır.

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com