KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
Güney Kore’nin Metropol Şehri Incheon Heyeti’nden KOBİDER’e Ziyaret - X
Güney Kore’nin Metropol Şehri Incheon Heyeti’nden KOBİDER’e Ziyaret

03.04.2019-Güney Kore’nin Incheon Şehri’nden gelen heyet, İstanbul’daki temasları kapsamında Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Merkezini ziyaret ettiler.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: Güven, İstikrar ve Ülke Bekası İçin ’Cumhur İttifakı’nı Destekliyoruz
KOBİDER/ÖZGENÇ: Güven, İstikrar ve Ülke Bekası İçin ’Cumhur İttifakı’nı Destekliyoruz"

30 Mart 2019- KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç, "Güven, istikrar ve ülke bekası için 'Cumhur İttifakı'nı destekliyoruz. Temennimiz o ki; seçimler ülkemiz, milletimiz için en güzel şekilde güvenin ve istikrarın, güçlü iktidarın, sürekli istikrarın tesis edileceği seçimler olur." ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

‘Kobisel Dönüşüm Zirvesi’ gerçekleşti - X
‘Kobisel Dönüşüm Zirvesi’ gerçekleşti

14 Mart 2019- KOBİDER ve AceMweb işbirliğiyle, “İşbirliği - Güçbirliği” düşüncesinden hareketle düzenlenen ‘Kobisel Dönüşüm Zirvesi’, 13 Mart 2019 tarihinde Kağıthane Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Haberin Devamı

Kobisel Dönüşüm Zirvesi’ne geri sayım başladı - X
Kobisel Dönüşüm Zirvesi’ne geri sayım başladı

Kobisel Dönüşüm Zirvesi, 13 Mart 2019 Çarşamba günü Kağıthane Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşecek. KOBİ’ler arasında birliktelik oluşturmak ve farkındalık sağlamak amacıyla, “Kobisel Dönüşüm Zirvesi”, 13 Mart 2019 saat 09.00- 16.30 tarihinde Kâğıthane Belediyesinin ev sahipliğinde Belediye Meclis Salonu’nda KOBİDER ve AceMweb ortaklığında gerçekleştirilecek. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank (teşrifleri halinde), KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve AceMweb Kurucu Ortağı İpek Erdem’in açılış konuşmalarıyla başlayacak olan “Kobisel Dönüşüm Zirvesi”ne KOSGEB, STK'lar, kamu ve yerel yöneticiler, akademisyenler, iş ve medya dünyasından da çok sayıda davetli katılım sağlayacak.

Haberin Devamı

“Kobisel Dönüşüm Zirvesi”ne davetlisiniz - X
“Kobisel Dönüşüm Zirvesi”ne davetlisiniz

08-03-2019- Esnaf ve KOBİ’lerin ortaklık kültürünü benimseyebilmeleri için “İşbirliği – Güçbirliği” düşüncesinden hareketle, Türkiye Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank’ın (teşrifleri halinde) katılımlarıyla KOBİDER, Acemweb, Kağıthane Belediyesi ve KOSGEB işbirliğiyle gerçekleştireceğimiz “Kobisel Dönüşüm Zirvesi”ne iştirak etmeniz bizleri güçlü kılacak ve onurlandıracaktır.

Haberin Devamı

  KOBİDER: BDDK bu kaçıncı uygulama, yap-boz ile nereye kadar - X
KOBİDER: BDDK bu kaçıncı uygulama, yap-boz ile nereye kadar

24.02.2019-Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, geçen gün BDDK tarafından kredi kartlarında taksit sınırını ve tüketici kredilerinde vade uzatılması ile ilgili çalışmalar tamamlandığı açıklandı. Yapılan çalışma ile ihtiyaç kredilerinde vade süresi 36 aydan 60 aya çıkarılırken, kredi kartlarına uygulanan taksit sayısı da artırılarak 9 aydan 12 aya yükseltilmesine rağmen Türkiye ekonomisinin en hareketli sektörlerinden olan kuyumculuk mesleğinde üretilen takı ürünlerine taksit yasağının kaldırılmaması ve diğer ürünler gibi vade uygulanmaması kuyum sektörünü mağdur etmektedir. Ayrıca BDDK’nın bu çifte standart uygulaması çok büyük haksızlıktır ve eşitlik ilkesine aykırıdır.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç, KDV iadesinin hızlandırılmasından memnun - X
KOBİDER Başkanı Özgenç, KDV iadesinin hızlandırılmasından memnun

22.02.2019- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Katma Değer Vergisi (KDV) iade ödeme sürecinin hızlandırılmasına ilişkin tebliğin piyasaları fevkalade rahatlatacak müspet bir gelişme olduğunu belirtti.

Haberin Devamı

KOBİDER, ACEMWEB işbirliğiyle KOBİ’leri dijital dönüşüme davet ediyor - X
KOBİDER, ACEMWEB işbirliğiyle KOBİ’leri dijital dönüşüme davet ediyor

13.10.2018- Türkiye genelindeki tüm illeri kapsayan ACEMWEB – KOBİDER iş birliği ile web tasarım kampanyasından sizde geç kalmadan faydalanın.

Haberin Devamı

KOBİDER, Türkiye’deki esnaf ve kobi’ler için konusundan uzman kuruluş olan acemweb ile dijital dönüşüm hareketini başlattı: - X
KOBİDER, Türkiye’deki esnaf ve kobi’ler için konusundan uzman kuruluş olan acemweb ile dijital dönüşüm hareketini başlattı:

08.08.2018- Dijitalleşen dünyada Türkiye’deki KOBİ ve Esnafın en verimli şekilde yerini alması için, KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç ile AceMweb Kurucu Ortağı İpek Ertem KOBİDER – AceMweb iş birliğinin yol haritasını belirledi.

Haberin Devamı

Özgenç: 3. Havalimanı’nın ismi tartışmasız Recep Tayyip Erdoğan olmalı - X
Özgenç: 3. Havalimanı’nın ismi tartışmasız Recep Tayyip Erdoğan olmalı

06.08.2018- KOBİDER Başkanı Özgenç: R.Tayyip Erdoğan ülkemize hizmet yapıyor kıymeti iyi bilinmeli ve üçüncü havalimanına ismi verilmeli.

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
“Kamuda işler yetişmiyor, mesai kesintisiz olsun”
KOBİDER olarak önerimiz; Kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma saatleri öğle tatili kaldırılarak, 10.00-16.00 olarak kesintisiz olsun.”

KOBİDER Başkanı Özgenç: Esnafa destek olumlu ama yetersiz
12.03.2021- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç; başta ekonomi çevreleri olmak üzere hemen hemen herkesin heyecanla beklediği ekonomi reform düzenlemesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna duyuruldu.

KOBİDER: Kamu bankalarının ödemeleri ertelemesi işletmelere nefes aldıracak
23.03.2020- KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç: - "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nin ardından kamu bankalarının destek paketlerini devreye alması esnaf ve KOBİ’ler açısından fevkalade olumlu bir gelişme" - "Doğal gaz, elektrik ve su gibi zorunlu gider faturaları 2-3 ay ertelenmeli veya diğer aylara taksitler halinde ötelenmeli"


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
Hastane Derindere İstanbul’un kalbinin attığı Maslak, Levent, Mecidiyeköy gibi ana arterlere yakın konumu ile hızla gelişmekte olan Kağıthane ilçesinde bölgenin en büyük ve donanımlı özel sağlık kuruluşu olarak 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hasta odaklı hizmet anlayışı, multidisipliner tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla sunan hastanemiz 10.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler 1970’li yıllardan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda kurumsal ve güvenilir hizmet anlayışıyla fark yaratan Derindere Grubu, sağlık sektöründeki yeni yatırımı Hastane Derindere ile tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında bir hizmet yapısı hedeflemektedir. NADİR, özelde müşterilerinin ve çalışanlarının, genelde ülkemizin ve insanlığın refah ve mutluluğu için;

İnsani ve toplumsal değerleri,
Ekonomik sürdürülebilirliği,
Sürekli gelişme anlayışını,
Yalnız yasal değil, aynı zamanda etik bir zorunluluk olarak çevre korumayı,
Müşteri hoşnutluğunu,
En yeni teknolojilerden yararlanmayı,
Modern işletme kültürünü

esas alarak Türkiye kuyum sektörüne en hızlı ve en çağdaş hizmeti vermeyi, giderek artan kapasitesiyle ulusal düzeydeki liderliğinin yanı sıra uluslararası düzeyde lider işletmelerden biri olmayı kendisine hedef edinmiştir.

NADİR, soy metal geri kazanım ve rafinasyonunda uzmanlaşmış, özgün birikimlere sahip nitelikli yönetici ve teknik personeli, modern çağın gerektirdiği binaları, proses altyapısı ve laboratuvar olanakları ile alanında uluslararası teknolojik düzeye ulaşmış, Türkiye’nin lider soy metal geri kazanım ve rafinasyon tesisi olma özelliğine sahip ve onu koruyarak geleceğe taşımak üzere sürekli gelişme vizyonu ile bütünleşmiş bir anlayışın temsilcisidir.

NADİR‘e varolan özelliklerini kazandıran yapıtaşlarıdır.

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com