KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
İSTİKLAL CADDESİ NÜMAYİŞ YAPMA YERİ DEĞİL! ESNAF RAHATSIZ VE TEDİRGİN OLUYOR - X
İSTİKLAL CADDESİ NÜMAYİŞ YAPMA YERİ DEĞİL! ESNAF RAHATSIZ VE TEDİRGİN OLUYOR

03.06.2017- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, yaptığı yazılı açıklamayla esnafın yapılan eylemlerden zarar gördüğünü belirterek, “Yeter artık bıktık usandık bu işlerden yetkililer bu duruma sessiz kalmamalı. OHAL’in gereği yapılmalı ve Vatandaşların huzuru bozulmamalı.” dedi

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: Ayasofya İçin Halka Sorulsun - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: Ayasofya İçin Halka Sorulsun

Gündeme ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Özgenç, hükümete ‘Torba Referandum’ önerisinde bulundu. Konuya ilişkin Özgenç, “Avrupa Birliği (AB) ile ilgili gelinen durum da nihai karar verilmesi, terörden dolayı idamın geri getirilmesi ve Ayasofya’nın camiye dönüştürülerek vakfiye uygun hale getirilmesi için torba referandum yapılmasını öneriyoruz” dedi.

Haberin Devamı

KOBİDER: Yüksek faizden beslenmek köle zihniyetidir! - X
KOBİDER: Yüksek faizden beslenmek köle zihniyetidir!

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç; Türkiye ekonomisinin en önemli etkenlerinden biri olan faizin yüksek oluşudur.Bankacılık sistemi KOBİ’lere kredi yapılandırmada daha esnek yaklaşmalı, yeni imkanlar sunmalı. Dahası reel sektörün desteklenmesinde gerçekte KOBİ bankacılığı yapılmalı.

Haberin Devamı

ÖZGENÇ: AB, idam ve Ayasofya için referandum önerisinde bulunuyoruz - X
ÖZGENÇ: AB, idam ve Ayasofya için referandum önerisinde bulunuyoruz

24-05-2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye için büyük önem arz eden AB ile ilgili gelinen durum ile alakalı nihai karar verilmesi, terörden dolayı idamın geri getirilmesi ve Ayasofya’nın da vakfiye uygun hale dönüştürülmesi için torba referandum yapılmasını öneriyoruz. Öncelikle siyasilerin ve toplumun dikkate alması gereken üç önemli önerimiz şunlardır:

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: Türkiye’nin huzuru ve devletin bekası için OHAL şimdilik gerekli!  - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: Türkiye’nin huzuru ve devletin bekası için OHAL şimdilik gerekli!

15.05.2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye’de terör olaylarının kökü kazınıncaya kadar OHAL uygulaması sürmeli. Nitekim Türkiye düşmanlarının ve onların taşeronları olan hainlerin ülkemiz üzerindeki oyunları apaçık görülmektedir.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: Taksim, 1 Mayıs’ın kutsal mekanı değildir - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: Taksim, 1 Mayıs’ın kutsal mekanı değildir

30.04.2017- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, yarın 1 Mayıs. Bahar Bayramı. Bir diğer adıyla "Emek ve Dayanışma Günü". Ama bu güzel gün anlamından saptırılıp, sapkın gruplarca amacına aykırı bir şekilde karşılanıyor!

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: ’Halkın tercihine gölge düşürmek seçmenin kararına saygısızlıktır’ - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: ’Halkın tercihine gölge düşürmek seçmenin kararına saygısızlıktır’

19.04.2017- KOBİDER Başkanı Özgenç:- ’Millet son sözü söylemiştir, verdiği karar alkışlanacak ve saygı duyulacak bir karardır’- ’Halkın tercihine gölge düşürmek seçmenin kararına saygısızlıktır’

Haberin Devamı

KOBİDER: Millet son sözü söyledi, bu karar alkışlanacak ve saygı duyulacak bir karardır - X
KOBİDER: Millet son sözü söyledi, bu karar alkışlanacak ve saygı duyulacak bir karardır

16 Nisan 2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç: Türkiye, kamuoyunda “Cumhurbaşkanlığı sistemi” olarak bilinen 18 maddelik yeni anayasa değişikliğini bugün yapılan referandum ile oyladı. Ülkemizde anayasal değişiklik referandumu, tüm dünya demokrasilerine örnek olacak şekilde yüksek bir katılım ve büyük bir olgunlukla gerçekleştirilmiştir.

Haberin Devamı

KOBİDER/ÖZGENÇ: Devletin ve milletin âli menfaatleri için ‘evet’ diyoruz - X
KOBİDER/ÖZGENÇ: Devletin ve milletin âli menfaatleri için ‘evet’ diyoruz

13.04.2017- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Anayasa değişikliği maddelerini eksik ve yetersiz bulmakla birlikte tamamen yeni, sivil bir anayasa için atılmış bir adım olması düşüncesiyle 16 Nisan’daki tercihimizi 'evet' olarak beyan ediyoruz.

Haberin Devamı

’KOSGEB kredileri esnaf ve KOBİ’lere nefes aldırdı’ - X
’KOSGEB kredileri esnaf ve KOBİ’lere nefes aldırdı’

10.04.2017- Hükümetin esnaf ve KOBİ'lere yönelik faizsiz kredi desteğinin "fevkalade" olumlu olduğunu belirterek, KOSGEB kredilerinin esnaf ve KOBİ’lere nefes aldırdığını bildirdi.

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
“Kamuda işler yetişmiyor, mesai kesintisiz olsun”
KOBİDER olarak önerimiz; Kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma saatleri öğle tatili kaldırılarak, 10.00-16.00 olarak kesintisiz olsun.”

KOBİDER Başkanı Özgenç: Esnafa destek olumlu ama yetersiz
12.03.2021- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç; başta ekonomi çevreleri olmak üzere hemen hemen herkesin heyecanla beklediği ekonomi reform düzenlemesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna duyuruldu.

KOBİDER: Kamu bankalarının ödemeleri ertelemesi işletmelere nefes aldıracak
23.03.2020- KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç: - "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nin ardından kamu bankalarının destek paketlerini devreye alması esnaf ve KOBİ’ler açısından fevkalade olumlu bir gelişme" - "Doğal gaz, elektrik ve su gibi zorunlu gider faturaları 2-3 ay ertelenmeli veya diğer aylara taksitler halinde ötelenmeli"


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
Hastane Derindere İstanbul’un kalbinin attığı Maslak, Levent, Mecidiyeköy gibi ana arterlere yakın konumu ile hızla gelişmekte olan Kağıthane ilçesinde bölgenin en büyük ve donanımlı özel sağlık kuruluşu olarak 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hasta odaklı hizmet anlayışı, multidisipliner tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla sunan hastanemiz 10.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler 1970’li yıllardan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda kurumsal ve güvenilir hizmet anlayışıyla fark yaratan Derindere Grubu, sağlık sektöründeki yeni yatırımı Hastane Derindere ile tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında bir hizmet yapısı hedeflemektedir. NADİR, özelde müşterilerinin ve çalışanlarının, genelde ülkemizin ve insanlığın refah ve mutluluğu için;

İnsani ve toplumsal değerleri,
Ekonomik sürdürülebilirliği,
Sürekli gelişme anlayışını,
Yalnız yasal değil, aynı zamanda etik bir zorunluluk olarak çevre korumayı,
Müşteri hoşnutluğunu,
En yeni teknolojilerden yararlanmayı,
Modern işletme kültürünü

esas alarak Türkiye kuyum sektörüne en hızlı ve en çağdaş hizmeti vermeyi, giderek artan kapasitesiyle ulusal düzeydeki liderliğinin yanı sıra uluslararası düzeyde lider işletmelerden biri olmayı kendisine hedef edinmiştir.

NADİR, soy metal geri kazanım ve rafinasyonunda uzmanlaşmış, özgün birikimlere sahip nitelikli yönetici ve teknik personeli, modern çağın gerektirdiği binaları, proses altyapısı ve laboratuvar olanakları ile alanında uluslararası teknolojik düzeye ulaşmış, Türkiye’nin lider soy metal geri kazanım ve rafinasyon tesisi olma özelliğine sahip ve onu koruyarak geleceğe taşımak üzere sürekli gelişme vizyonu ile bütünleşmiş bir anlayışın temsilcisidir.

NADİR‘e varolan özelliklerini kazandıran yapıtaşlarıdır.

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com