KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 
Özgenç: “TSK Milletin Ordusudur, CHP’nin Güvenlik Şirketi Değildir “ - X
Özgenç: “TSK Milletin Ordusudur, CHP’nin Güvenlik Şirketi Değildir “

01.12.2020- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, 'çapsız siyasetçilerin' askeri tahrik etmek istediğini söyledi. Özgenç, "TSK milletin ordusudur, CHP'nin güvenlik şirketi değildir." dedi. “Ordu+CHP=İktidar Formülü Artık Tutmuyor”

Haberin Devamı

KOBİDER: Büyüme rakamları ekonomimiz için sevindirici bir gelişme - X
KOBİDER: Büyüme rakamları ekonomimiz için sevindirici bir gelişme

30.11.2020- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği Başkanı Özgenç,“2020 yılının 3. çeyreğinde %6,7 büyüme ile ekonomide kesintisiz sürdürülen büyüme sürecinin mutlaka devam ettirilmesi ve geniş halk kesimlerinin bu büyümeden yararlanmasını sağlayacak ortamın oluşturulması gerektiğini söyledi.

Haberin Devamı

“Mesleklere kota getirilmeli, işyeri açmanın da bir standartı olmalı! - X
“Mesleklere kota getirilmeli, işyeri açmanın da bir standartı olmalı!

30.11.2020- KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, “mesleklere kota getirilmeli, işyeri açmanın da bir standartı olmalı!

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: Faiz yükseldi, lobi kazandı, KOBİ kaybetti - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: Faiz yükseldi, lobi kazandı, KOBİ kaybetti

21 Kasım 2020- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, Ekonomi yönetimini dolar-faiz-enflasyon üçgeninde kıskaca almaya çalışan faiz lobisi, ekonomi yönetimindeki değişiklikle birlikte yeniden sahneye çıktı. Yüksek faiz KOBİ’lerin önünde ciddi bir engel Faiz lobisinin STK ayağı olan derneğin, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın (TCMB) faiz kararına ilişkin,"Merkez Bankası’nın fiyat istikrarını ve finansal istikrarı sağlamak için atmış olduğu adım yeni bir döneme girdiğimizi gösteren önemli bir işarettir."değerlendirmesinde bulunması bunun bariz örneğidir.

Haberin Devamı

Medyadaki altın fiyat farkı isyan ettirdi! Vatandaş da şikayetçi, kuyumcu da - X
Medyadaki altın fiyat farkı isyan ettirdi! Vatandaş da şikayetçi, kuyumcu da

TV, gazete ve haber siteleri altın ve döviz kurunu direkt olarak borsa fiyatından göstermeleri, perakendeci esnaf ile müşterileri karşı karşıya getiriyor. TV’den altın fiyatlarını düşük gören vatandaşlar, kuyumcuya gittiğinde de aynı fiyattan almak istiyor. Bu sefer de esnaf ile müşteri arasında fiyat karmaşası yaşanıyor.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç: Borç yapılandırması güzel oldu ama ayrım yapılmamalıydı! - X
KOBİDER Başkanı Özgenç: Borç yapılandırması güzel oldu ama ayrım yapılmamalıydı!

17.11.2020- Spor kulüplerine ayrımcılık yapıldı! Nurettin Özgenç, kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasında KOBİ'lere 18 taksit yapılırken, Spor kulüplerinin vergi ve prim borçları 36 taksit yapılmasının haksızlık olduğunu söyledi.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç:
KOBİDER Başkanı Özgenç: "Kovid-19’dan zarar gören tüm ülkeler Çin’e dava açmalı"

30.04.2020- "Tüm zarar gören ülkeler, işletme sahipleri ve vatandaşlar pandemiye dönüşen koronavirüsü dünyaya yayan Çin Halk Cumhuriyeti'ne karşı ülkeler nezdinde birlik olup dava açmalıdır" - "Açılacak bu dava sonucu Çin, trilyonlarca dolar tazminata mahkum edilebilir"

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı Özgenç:
KOBİDER Başkanı Özgenç: "Esnafın slogana değil krediye ihtiyacı var"

15.04.2020- KOBİDER Başkanı Özgenç: Yağmurda ıslanırken, hangi bankalar bize şemsiye açarsa güneşli havada da o bankaların yanında olacağız Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Deneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, "Özel bankalar, esnaf ve KOBİ'lere destek olmalı.

Haberin Devamı

KOBİDER: Kamu bankalarının ödemeleri ertelemesi işletmelere nefes aldıracak - X
KOBİDER: Kamu bankalarının ödemeleri ertelemesi işletmelere nefes aldıracak

23.03.2020- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, kamu bankalarının müşterilerinin ödemelerini ertelemesine ilişkin, "Her ölçekte işletmenin nefes almasını sağlayacak.

Haberin Devamı

KOBİDER Başkanı ÖZGENÇ:
KOBİDER Başkanı ÖZGENÇ: "Ekonomik İstikrar Kalkanı" paketi yetmez ama evet

20.03.2020- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında açıkladığı "Ekonomik İstikrar Kalkanı" paketine, esnafı ve işçiyi korumaktan ziyade koltuğunu korumak derdinde olan bazı ekonomi dünyası dernek, Oda ve ihracatçı sektörlerinin başkanlarından destek geldi ama bir de sahaya bakmak lazım!

Haberin Devamı

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

GENEL KURUL İLANI
KÜÇÜK VE ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ (KOBİDER) YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU


Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı 26.03.2018 saat 14.00 de (Yurt Sokak No 41/1 Çağlayan’daki Dernek Merkezi’nde aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.
Belirtilen gün çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 09.04.2018 günü aynı gündemle, aynı yer ve saatte nisapsız olarak yapılacaktır.
Sayın üyelerin toplantıya katılmaları saygı ile rica olunur.
YÖNETİM KURULU ADINA
Başkan Nurettin Özgenç

GÜNDEM

1 – Açılış ve yoklama,
2 – Kongre Başkanlık Divanı seçimi,
3 – Saygı duruşu,
4 – Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi,
5 – Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu’nun ayrı ayrı ibrası,
6 – Tahmini bütçenin görüşülerek onaylanması,
7 – Yeni Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi,
8 – Dilekler ve temenniler,
Sitemize İlan Vermek İçin Bizi Arayabilirsiniz.


 

Güncel Haberler
“Kamuda işler yetişmiyor, mesai kesintisiz olsun”
KOBİDER olarak önerimiz; Kamu kurum ve kuruluşlarının günlük çalışma saatleri öğle tatili kaldırılarak, 10.00-16.00 olarak kesintisiz olsun.”

KOBİDER Başkanı Özgenç: Esnafa destek olumlu ama yetersiz
12.03.2021- Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç; başta ekonomi çevreleri olmak üzere hemen hemen herkesin heyecanla beklediği ekonomi reform düzenlemesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna duyuruldu.

KOBİDER: Kamu bankalarının ödemeleri ertelemesi işletmelere nefes aldıracak
23.03.2020- KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç: - "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nin ardından kamu bankalarının destek paketlerini devreye alması esnaf ve KOBİ’ler açısından fevkalade olumlu bir gelişme" - "Doğal gaz, elektrik ve su gibi zorunlu gider faturaları 2-3 ay ertelenmeli veya diğer aylara taksitler halinde ötelenmeli"


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
Hastane Derindere İstanbul’un kalbinin attığı Maslak, Levent, Mecidiyeköy gibi ana arterlere yakın konumu ile hızla gelişmekte olan Kağıthane ilçesinde bölgenin en büyük ve donanımlı özel sağlık kuruluşu olarak 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hasta odaklı hizmet anlayışı, multidisipliner tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla sunan hastanemiz 10.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler 1970’li yıllardan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda kurumsal ve güvenilir hizmet anlayışıyla fark yaratan Derindere Grubu, sağlık sektöründeki yeni yatırımı Hastane Derindere ile tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında bir hizmet yapısı hedeflemektedir. NADİR, özelde müşterilerinin ve çalışanlarının, genelde ülkemizin ve insanlığın refah ve mutluluğu için;

İnsani ve toplumsal değerleri,
Ekonomik sürdürülebilirliği,
Sürekli gelişme anlayışını,
Yalnız yasal değil, aynı zamanda etik bir zorunluluk olarak çevre korumayı,
Müşteri hoşnutluğunu,
En yeni teknolojilerden yararlanmayı,
Modern işletme kültürünü

esas alarak Türkiye kuyum sektörüne en hızlı ve en çağdaş hizmeti vermeyi, giderek artan kapasitesiyle ulusal düzeydeki liderliğinin yanı sıra uluslararası düzeyde lider işletmelerden biri olmayı kendisine hedef edinmiştir.

NADİR, soy metal geri kazanım ve rafinasyonunda uzmanlaşmış, özgün birikimlere sahip nitelikli yönetici ve teknik personeli, modern çağın gerektirdiği binaları, proses altyapısı ve laboratuvar olanakları ile alanında uluslararası teknolojik düzeye ulaşmış, Türkiye’nin lider soy metal geri kazanım ve rafinasyon tesisi olma özelliğine sahip ve onu koruyarak geleceğe taşımak üzere sürekli gelişme vizyonu ile bütünleşmiş bir anlayışın temsilcisidir.

NADİR‘e varolan özelliklerini kazandıran yapıtaşlarıdır.

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com