KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 

Hassas Süreçten Geçiyoruz
  Başbakan Tayyip Erdoğan, ''Son derece hassas bir süreçten geçiyoruz ancak altını çizerek ifade ediyorum; çözüme her zamankinden daha yakınız." dedi..
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Son derece hassas bir süreçten geçiyoruz ancak altını çizerek ifade ediyorum; çözüme her zamankinden daha yakınız. Çözüme yönelik umutlarımız her zamankinden fazla ve biz bu işi mutlaka çözmeliyiz diye inanıyorum.

 Yine söylüyorum; bedeli her ne olursa olsun, bizim partimiz bundan ne yönde etkilenirse etkilensin bu süreci nihayete erdirmek bizim asli görevimizdir'' dedi.
Başbakan Erdoğan, Ramazan ayının toplumda barışı sevgiyi ve paylaşmayı öğrettiğini anlatarak, "Türkiye'nin hangi ilçesinde gidersen gidin Ramaz ile birlikte yardımlaşma ve birbirini anlamanın doruk noktasına ulaştığını görürsünüz. Ramazan ayı dışında müslümanlar farklı dinlerdeki insanlarla yemeklerini paylaşır. Bu toprakların uzun tarihi boyunca diğer dinlerden olan toplumlarda yemekleri müslümanlara paylaştığını gördüm. Zaman zaman küçük anlaşmazlık olmuştur. Küçük çaplı tartışmalar olmuş tahrikler oluşmuş çok şükür binlerce yıldır güçlenmiş dostluğumuz korunmuştur. Tüm tehditdlere rağmen bu hoşgörü ortamı bozulmamıştır." şeklinde konuştu.

Dini, etnik kökeni ne olursa olsun devletin karşısında insanın kendini birinci sınıf vatandaş olarak hissetmesi için çalıştıklarını belirten Başbakan Erdoğan, "Biz tüm vatandaşlarımızı samimiyet ile kucaklama içindeyiz. AK parti olarak 71,5 milyon milletimizi kucaklıyor, hiç kimseyi öteki olarak dışlamıyoruz. Ülkemde her vatandaşın tek tek aynı hızda ve kalitede hizmet alması bizim en asli görevimiz olmuştur. Tarih boyunca bir arada yaşama kültürün mekanı olmuş olan Türkiye demokrasi ve insan hakları noktasında da bölgenin örnek ülkesi olması çabası içindedir." dedi

Son zamanlarda hukuk dışı örgütlerle yürütülen mücadeleyi hatırlatan Başbakan Erdoğan; "Bir hukuk devletin yakışmayan mafya tarzı hukuk dışı yapılanmalara sarsılmaz bir duruş sergiledik. Hukuk çerçevesinde bir duruşumuzu sergilemeye devam edeceğiz. Avrupa'nın bir dönem yaşadıklarını biz şimdi yaşıyoruz. Demokrasi ve hukukun üstünlüğü için yaptıklarımız çok önemli" diye konuştu.

DEMOKRATİK AÇILIM

Tarihi ve önemli bir girişimde bulunduklarını altını çizen Başbakan Erdoğan, milli birlik girişimi ile başlatılan demokratik açılım çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiğini söyledi. Doğu ve güneydoğuda yıllardır devam eden ülkenin tüm enerjisini götüren terör sorunun çözmek için kararlı oldukların vurgulayan Erdoğan, "Bunlar terör sorunu, hak ve özgürlükleri, işsizliği kapsıyor. Sorun olarak ne varsa tüm alanları kapsayan bir süreç. Tüm bunlara kararlı bir şekilde devam ediyoruz. Bölgeler arasında gelişmişlik farkını gidermek, demokrotik talepleri karşılamak için çalışıyoruz. Bu sürecin tüm boyutları askeri ekonomik ve diğer boyutlarını tartışarak her kesimi dinleyerek köklü ve kalıcı bir çözüm için çalışıyoruz" diye konuştu.

DEMOKRATİK SÜREÇTEN TAVİZ VERMİYECEĞİZ, GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ

İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın çok önemli çalışmalar yaptığını anlatan Başbakan Erdoğan, Türkiye'de bu konunun sağlıklı bir ortamda tartışıldığını ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü; "Bedeli ne olursa olsun bu demokratik süreci, bu milli birlik sürecini tamamına erdirmek noktasında geri adım atmayacağız, taviz vermeyeceğiz. Gözü yaşlı annemizin hali bizim için her şeyden önemlidir. Polatlı'da ziyaret ettiğim şehit ailesini de vakar içinde gördüm. Akan kanın durması bizim için her şeyden önemlidir. Türkiye'nin bu demokratik süreci tamamlaması, tüm bölgeleri yakında ilgilendiriyor. Ekonomisi güçlü Türkiye tüm dünya için kazanç olacak, denge unsuru olacak. İran, Irak, Suriye, Ortadoğu, Kafkasların sorunlarının çözümünde Türkiye barışçıl sürecini yerine getirecek. AB kazanacak, Avrupa birliği kazanacak. Sadece Türkiye'nin bir bölgesin ilgilendiren bir süreç değil. Bölgesel meselelerin de çözümüne katkı sağlayacaktır. Sorunların çözümünü geri bırakmak artık bir siyaset tarzı olamaz. Ebediyen bu sorunlarla yaşamayız."

AYDIN DOĞAN MEDYASI CEZA

Basın özgürlüğü ile ifade özgürlüğü aynı şey değildir. Basın özügürlüğü kimseye kanun ve hukuka aykırı hareket hakkı tanımaz. Basın özgürlüğüne saygımız sonsuzdur ancak idarenin hukukun gereği gerçekleştiği bir işlemi yurt içinde ve yurt dışında basın özgürlüğüne baskı gibi göstermek doğru değildir.

 AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bölgesel meselelerin bazı ülkelerin çok uzağındaymış gibi görünse de günün birinde onları da etkileyeceğini söyledi.

Başbakan Erdoğan, Ankara'daki yabancı misyon şeflerine, büyükelçilere AK Parti Genel Merkezi'nde verdiği iftar yemeğindeki konuşmasında bölgesel meselelerin bazı ülkelerin çok uzağındaymış gibi görünse de günün birinde onları da etkileyeceğinin altını çizdi. Başbakan Erdoğan, "Ona gelen terör iyi bana gelen terör kötüdür anlayışı yanlıştır. Dünya'dan terörle mücadelede bize daha fazla destek verilmesini bekliyoruz. Demokratik açılım sürecini provoke etmek için her şey yapıldı. 11 askerimizi şehit verdik. Bundan çıkar sağlayan kesimler bu sürece karşı çıkıyorlar, engellemeye çalışıyorlar. Çözüme daha fazla yakınız. Biz bu işi mutlaka çözmeliyiz. Bedeli ne olursa olsun bizim partimiz bundan nasıl etkilenirse etkilensin sonuna kadar devam edeceğiz. Akan kanı gözyaşını durdurmak için yola çıktık. Bu kardeşlik projesine tüm dünya ülkelerinden ve onların büyükelçilerin destek vermesi bekliyoruz. Türkiye'nin kalkınması tüm bölgenin kalkınmasını sağlar. Türkiye'nin terör sorununu çözmesi tüm bölgeye katkı sağlayacaktır." şeklinde konuştu.

ERDOĞAN UYARDI; G-20, G-14 OLMASIN

Dünyanın zor ve çalkantılı günlerden geçtiğini dile getiren Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü; "Terörizm kitlesel imha silahları ile mücadelenin yanında iklim değişikliği, ırkçılık, yabancı düşmanlığı, dünya gündeminde yerini aldı. Tüm bunlara mücadele için diyalog çok önemli, ortak çalışma, ortak çözümler üretmek çok önemli. G-20 zirvesinde gördük ki bazı ülkelerin G-14 gibi çaba içinde olmalı, bizi üzdü. Biz bununla ne amaçlandığını biliyoruz. Burada hassasiyetimizi özellikle bildiriyoruz. Yapılacak görüşmelerde bu yanlışın içine düşülmeyecek, kalkınmış ve kalkınmada olan ülkeler zirvesi bu şekilde devam etmesi dünyaya çok şey kazandıracaktır. Yapılan hesaplar çok küçüktür, dilerim geri dönerler."
 

 

Geri Dön

   

 

Güncel Haberler
KOBİDER: Kamu bankalarının ödemeleri ertelemesi işletmelere nefes aldıracak
23.03.2020- KOBİDER Genel Başkanı Nurettin Özgenç: - "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nin ardından kamu bankalarının destek paketlerini devreye alması esnaf ve KOBİ’ler açısından fevkalade olumlu bir gelişme" - "Doğal gaz, elektrik ve su gibi zorunlu gider faturaları 2-3 ay ertelenmeli veya diğer aylara taksitler halinde ötelenmeli"


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
Hastane Derindere İstanbul’un kalbinin attığı Maslak, Levent, Mecidiyeköy gibi ana arterlere yakın konumu ile hızla gelişmekte olan Kağıthane ilçesinde bölgenin en büyük ve donanımlı özel sağlık kuruluşu olarak 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hasta odaklı hizmet anlayışı, multidisipliner tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla sunan hastanemiz 10.000 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler 1970’li yıllardan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda kurumsal ve güvenilir hizmet anlayışıyla fark yaratan Derindere Grubu, sağlık sektöründeki yeni yatırımı Hastane Derindere ile tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında bir hizmet yapısı hedeflemektedir. NADİR, özelde müşterilerinin ve çalışanlarının, genelde ülkemizin ve insanlığın refah ve mutluluğu için;

İnsani ve toplumsal değerleri,
Ekonomik sürdürülebilirliği,
Sürekli gelişme anlayışını,
Yalnız yasal değil, aynı zamanda etik bir zorunluluk olarak çevre korumayı,
Müşteri hoşnutluğunu,
En yeni teknolojilerden yararlanmayı,
Modern işletme kültürünü

esas alarak Türkiye kuyum sektörüne en hızlı ve en çağdaş hizmeti vermeyi, giderek artan kapasitesiyle ulusal düzeydeki liderliğinin yanı sıra uluslararası düzeyde lider işletmelerden biri olmayı kendisine hedef edinmiştir.

NADİR, soy metal geri kazanım ve rafinasyonunda uzmanlaşmış, özgün birikimlere sahip nitelikli yönetici ve teknik personeli, modern çağın gerektirdiği binaları, proses altyapısı ve laboratuvar olanakları ile alanında uluslararası teknolojik düzeye ulaşmış, Türkiye’nin lider soy metal geri kazanım ve rafinasyon tesisi olma özelliğine sahip ve onu koruyarak geleceğe taşımak üzere sürekli gelişme vizyonu ile bütünleşmiş bir anlayışın temsilcisidir.

NADİR‘e varolan özelliklerini kazandıran yapıtaşlarıdır.

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com
hafta hafta bebek gelişimi hafta hafta bebek gelişimi doktor

anne , bebek , bebek sağlığı , bebek gelişimi

malatya haber malatya haber malatya haber malatya haber malatya haber