KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 

KOBİDER Başkanı Özgenç: ’Halkın tercihine gölge düşürmek seçmenin kararına saygısızlıktır’


Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, halk oylamasında milletin son sözü söylediğini, halkın alkışlanacak ve saygı duyulacak bir karar verdiğini belirterek, "Halkın tercihine gölge düşürmek seçmenin kararına saygısızlıktır." değerlendirmesinde bulundu.

Özgenç, yaptığı yazılı açıklamada, yapılan referandumla ülkenin demokrasi tarihinde yeni bir sayfa açıldığını belirterek, ancak geride kalan halkoylamasına ilişkin sürdürülen "şaibe var mı yok mu" tartışmalarıyla gündemin meşgul edildiğini aktardı.

Yıllardır iktidar olamayanların aldıkları tüm yurt içi ve yurt dışı desteğe rağmen başarılı olamayınca bu kez YSK’yı suçladığını kaydeden Özgenç, bu kimselerin seçimde şaibe olduğunu iddia etmesinin düşündürücü olduğunu bildirdi.

Özgenç, referandumda sağlanan yüksek katılıma değinerek, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Referandum ile Türkiye hükümet sistemini sonlandırıp yeni bir sayfa açmaya hazırlanırken, ülke tarihinin en önemli seçimlerinden birinin sonrasında hemen hemen her seçim sonrasında yaşanan hatalar gibi bu seçimde de hatalar olmuş olabilir. Bazı sandık görevlilerinin ihmalinden dolayı zarf ve tercih kağıtlarının mühürsüz olmaları bahane edilerek çok büyük gayretler sarf edilerek birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirilen referandum için şaibe yaygarası yapılmaktadır. Ancak bunlar maksatlı ve beyhude gayretlerdir.

Kaldı ki; Türk siyasi hayatında fazla bir varlık gösteremeyenler bugüne kadar girdikleri seçimlerde başarısız olanlar ’yenilen pehlivan güreşe doymaz’ misali 16 Nisan referandumunda galip gelemeyenler, bazı yerlerde zarfların mühürsüz olması bahanesiyle şaibe algısı gayretine girdikleri görülüyor."

Özgenç, milletin son sözü söylediğini, halkın alkışlanacak ve saygı duyulacak bir karar verdiğini belirterek, "Halkın tercihine gölge düşürmek seçmenin kararına saygısızlıktır." ifadesini kullandı.


- "Kafa karıştırılmaya çalışılıyor"


Özgenç, sandıkta bulamadıkları kazanımları başka yerlerde arayan bazı siyasi liderlerin YSK’nın kararının referandum sonucuna gölge düşürdüğünü iddia ederek vatandaşların kafasını karıştırmaya çalıştığını bildirdi.

Türk halkının gerçekleri gördüğünü ve bildiğini kaydeden Özgenç, "Bu millet sorguladığı için her seçim sonrası yapılan hazımsızlığın bilinciyle ortaya sürülen bu oyunları reddediyor ve figüranlarını da sandıkta bırakıyor. Seçimlerde başarı gösteremeyenler, halkın itibar etmediği kişilerin bir yerlerden medet umması manidardır." değerlendirmesinde bulundu.

Özgenç, vatandaşların, seçildiğinden bu yana girdiği tüm seçimlerde hiçbir varlık gösteremeyenlere güvenmeyeceğini, saygı duymayacağını, itimat ve itibar etmeyeceğin ve oy vermeyeceğini aktardı.

Tunceli’nin Pülümür ilçesinde "Sikorsky" tipi polis helikopterinin düşmesi sonucu 7’si polis 12 kişinin şehit düştüğünü anımsatan Özgenç, "Olay, halkımızı üzüntüye gark etmiştir. Bizleri de derin bir acı ve üzüntüye boğan menfur kaza da şehit olan polis, hakim, asker ve teknik personelimize yüce Allah rahmet, ailelerine de sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun." ifadelerini kullandı.

 

Geri Dön

   

 

Güncel Haberler
KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği
KOBİDER ile Secretcv.com İnsan Kaynakları Sitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, tüm üyelerimize çok özel bir kampanya sunuyoruz.

Yapılan anlaşmaya göre Secretcv.com’daki tüm ilan üyelik paketlerini size özel fiyatlarla alabilirsiniz.


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
KOSGEB’den onay alan KOBİ’lere kredi imkanı Deniz’de.

ÇAĞLAYAN ŞUBESİ: 

Ender GÜRAL

Şube Müdürü

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:58/A Kağıthane/İSTANBUL
Direkt No: (0212) 233 33 81 Olimpa AVM Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesi olmuş ve İstanbul Altın Borsası'ndaki işlem hacmi hızla büyümüştür. Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş, İstanbul Altın Borsası 'ndaki işlem hacmini hızla yükseltmiş olup, daima ilk %10 içinde yer almaktadır. Firmamız Türkiye 'deki ilk ve tek ISO 9001 belgeli döviz bürosu olmanın haklı gururunu duymaktadır. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler Hazır web sitesi denilince ilk akla basit bir dizayn ile tasarlanmış, altyapısı güçsüz, arama sonuçlarında görüntülenemeyen düşük fiyatlarda web siteleri gelir. Çizgi web tasarım olarak bu alışılagelmiş düzeni ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi tasarımı tamamen profesyonelce hazırlanmış olup, özel tasarım bir web sitesi ile arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. kobider

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com
hafta hafta bebek gelişimi hafta hafta bebek gelişimi doktor

anne , bebek , bebek sağlığı , bebek gelişimi

malatya haber malatya haber malatya haber malatya haber malatya haber