KOBİDER. KÜÇÜK ve ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ İŞLETMELER DERNEĞİ
      Anasayfa Hakkımızda Faaliyetler Üyelik Kobider Haber Albüm İletişim  
Başkanın Mesajı
Kobi Destek Bilgi
İşletme Mevzuatı
2009 Fuar Rehberi
Yararlı Linkler
Fotoğraflar
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi,Cumhuriyetin 92.Yıldönümü Kutlaması 2015 Gazianteo Gazeteciler cemiyeti 2009 istanbul sanayi odasi kongresi Ford 2010 Dunya Tv Gaziantep 2010 Sudan heyeti 2012 Turk Ticaret Kanunu Haberturk
2012 Çevre ve Şehircilik Bakan yrd. Muhammet Balta, Saffet Gençmehmetoğlu, Nurettin Özgenç Kobider Başkanı,Kağıthane Belediye başkanı ve Sudan Başkonsolosu 29 EKIM 2010 CANKAYA KOSK'UNDE VERİLEN RESEPSIYON DA CUMHURBASKANIMIZ ILE NURETTIN OZGENC BIR ARADA Patronlar okulunun Çırağan sarayında düzenlenen toplantıda Gaziantep HÜRSİAD Sn.Başbakan Yrd.Bülent Arınç ile  2009 Peres tv ile ropörtaj 2009 İstanbul Yönetimiyle iftar yemeğinde Yeni Asya gazetesinin 40. yılı kutlaması Mehmet Kutlular ile. Tarım Bakanımız Mehdi Eker ile Dış Ticaretten sorumlu bakanımız Zafer Çağlayan ile Sn. Bakan Nihat ERGÜN ile Sn.Bakanımız Zafer Çağlayan ile HaliçKongre merkezinde Konferansta 2010 Sn. Devlet Bakanımız Hayati Yazıcı ile Ülke Tv Bloomberg HT Tv Haber 24 KOBİDER Heyeti AK Parti Genel Başkan Yrd. Ekrem Erdem'i Makanında ziyaret etti. Sn. Bakan Mustafa Demir'e Teşekkür plaketini başkanımız Nurettin Özgenç sundu Bayındırlık ve İskan Bakanlığını Ziyaret Şadi Kılıç ile Sayın Sanayive Ticaret Bakanımız Nihat ERGÜN İle 3. Dönem MÜSİAD Genel Başkanı Ömer BOLAT ile Mowenpic otel 2010 Ekonomi Gazeteciler Derneği Gecesi Gümüşhane Valiliğini Ziyaret Sayın Valimiz Enver Salihoğlu KOBİ'ler Finansman Toplantısı
2006 KOBİ Toplantısı Dış Ticaret Merkezi 2007 MÜSİAD İftarı 2007 Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Zafer Çağlayan ile ABD Büyükelçisi Ross Wilson ile Cevahir Kongre Merkezinde
2008 KOBİDER Yönetim Kurulu Üyeleri İBB Florya Tesislerinde Kahvaltılı Toplantı Sonrası İBB Kadir Topbaş ile Çırağan Sarayı Toplantı 2008 Ekonomi Gazetecileri Derneği Toplantısı 2009 Tarım Zirvesi Arap İşadamları ile Fındık Konusunu Gündeme Taşıdık Başbakan Yrd. Sayın Ali Babacan İle Tarım Zirvesinde

 

 

 

 

Özgenç: Türkiye ne çektiyse istikrarsızlıktan çekti
Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Başkanı Nurettin Özgenç, Türkiye'nin bugüne kadar siyasi istikrarsızlıktan çok çektiğini söyledi. Özgenç, 12 Haziran seçiminde ideolojik saplantılardan arınıp ülkenin geleceği için tercih yapılması gerektiğini kaydetti.

    Trabzon'da gerçekleştirdiği çeşitli ziyaretler sonrasında yazılı açıklama yapan Nurettin Özgenç, kentin tarihi, iktisadi ve stratejik konumuna rağmen yıllarca yatırımlardan yeterince faydalanamadığını ifade etti.
    Şehrin bu hizmet ve yatırımlardan da payını alması gerektiğini vurgulayan Özgenç, "Trabzon'un sorunlarını çözüme kavuşturmak için hep birlikte kamuoyu oluşturmalıyız. Geleceğin Trabzon'unu inşa etme adına seçimlerden sonra oluşacak yeni hükümetten Trabzon'u marka şehir yapmak için talepte bulunmalıyız." dedi.
    Hükümetin Trabzon'daki yeni yatırımların önünü açacak çalışmalar yaptığına da dikkat çeken Özgenç, "Bu dönemde Trabzon'un pek çok yeri şantiye alanına dönüşmüştür. Hükümetin ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Trabzon'a ve Trabzonspor'a çok büyük önem verdiğini biliyoruz. Bu önemin belirtisi olarak Trabzon'un pek çok alanda gelişmişliğini ve sportif faaliyetlerin yapılacağı adeta bir spor merkezi olacağı gösterilebilir. Son yıllarda Trabzon'a Türkiye'nin en önemli spor tesisleri yapıldı yeni projelerde yapım aşamasında. Bu tesislerin ilin ekonomisine önemli katkıları olacağı kanaatindeyim." ifadelerini kullandı.
    Kentte yapılan ve yapımı süren projeler ile istikrarın sürmesi halinde Trabzon'un çehresinin değişeceğine inandığını kaydeden Özgenç, şöyle devam etti: "Hükümetin Trabzon'a önemli yatırımlar kazandırdığı herkesçe bilinmektedir. Yalnız yapılan bu yatırımlarla yetinilmemeli, devamı da gelmeli. Trabzon uzun yıllar yatırımlardan hak ettiği payı alamadı. Bunda en büyük etken bana göre lobi çalışmalarının yeteri derecede yapılmamasıdır. Trabzon halkı sabırlıdır, kanaatkârdır. Her ne kadar bu şehrimizde işsizlik had safhada olsa dahi bunu yetkililere duyurmak için ağlayarak, feveran ederek değil nümayiş yapmadan hakkını demokratik yollardan arayarak sesini vekilleri yoluyla duyurmaktadır." 
    Trabzon- Erzincan Demiryolu Projesi'ni çok önemsediklerinin altını çizen KOBİ-DER Başkanı, "Türkiye ne çektiyse siyasi istikrarsızlıktan çekti. Bu nedenle 12 Haziran 2011 Genel Seçimleri'nde hizmet noktasında ideolojik saplantılardan arınıp ülkenin geleceği için tercih yapılmalı. Bu hangi parti olursa olsun ülkemize ve milletimize kimin daha çok faydası olmuş ise yapılmaya başlanan hizmetlerin yarım kalmaması için tekrar desteklenmeli."

 

Geri Dön

   

 

Güncel Haberler
KOBİDER ile Secretcv.com işbirliği
KOBİDER ile Secretcv.com İnsan Kaynakları Sitesi arasında imzalanan protokol kapsamında, tüm üyelerimize çok özel bir kampanya sunuyoruz.

Yapılan anlaşmaya göre Secretcv.com’daki tüm ilan üyelik paketlerini size özel fiyatlarla alabilirsiniz.


Reklamlar
Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.
KOSGEB’den onay alan KOBİ’lere kredi imkanı Deniz’de.

ÇAĞLAYAN ŞUBESİ: 

Ender GÜRAL

Şube Müdürü

Çağlayan Mah. Vatan Cad. No:58/A Kağıthane/İSTANBUL
Direkt No: (0212) 233 33 81 Olimpa AVM Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş. 1997 yılında kurulmuştur. İstanbul Altın Borsası'nın 076 nolu üyesi olmuş ve İstanbul Altın Borsası'ndaki işlem hacmi hızla büyümüştür. Nadir Döviz ve Kıymetli Madenler A.Ş, İstanbul Altın Borsası 'ndaki işlem hacmini hızla yükseltmiş olup, daima ilk %10 içinde yer almaktadır. Firmamız Türkiye 'deki ilk ve tek ISO 9001 belgeli döviz bürosu olmanın haklı gururunu duymaktadır. NURETTİN kuyumculuk 22 Ayar Mega Model Bilezikler Hazır web sitesi denilince ilk akla basit bir dizayn ile tasarlanmış, altyapısı güçsüz, arama sonuçlarında görüntülenemeyen düşük fiyatlarda web siteleri gelir. Çizgi web tasarım olarak bu alışılagelmiş düzeni ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal firmalar için hazırlamış olduğumuz hazır web sitesi tasarımı tamamen profesyonelce hazırlanmış olup, özel tasarım bir web sitesi ile arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. kobider

 

 

Copyright 2009 - Design by PROCEEDSOFT www.proceedsoft.com
hafta hafta bebek gelişimi hafta hafta bebek gelişimi doktor

anne , bebek , bebek sağlığı , bebek gelişimi

malatya haber malatya haber malatya haber malatya haber malatya haber